17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

po říji
po říji
vloženo: 9.9.2019 21:34
autor: Pavel Oršulík

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

rys
rys
vloženo: 8.11.2016 18:15
autor: Radek Kordač

myslivecké umění

Krásy porcelánu 10
Krásy porcelánu 10
vloženo: 28.12.2019 19:24
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362843 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Sika

Odpoledne, po rozvozu krmení, jsme se vydali s pejskem na procházku honitbou. Po sobotní velmi vydařené naháňce se jen tak v klidu projít. A jak to tak bývá, když "nemusíš", tak to přijde. Pejsek přede mnou asi 20 m v klidu cupital a najednou se zastavil a naznačoval mně, že v laťáku "něco" je. Mohl jsem se v tichosti přiblížit a zjistit, co tam cítí. Bylo tam několik kusů sičí zvěře. Podařilo se mi pomocí lovecké hole ulovit tohoto jelena. Pejsek si pak užíval sváteční neděli - viz foto(kat.Psi)
vložil: Miroslav Šteffek
vloženo: 14.12.2015 08:02
zobrazeno: 5869x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

15.12.2015 20:25 vložil Michal Crhák
Nechápu slova p.Camka,znám Mirka a vím jak loví a nahaněním určitě ne!!!zná perfektně revír,zvěř v něm jako nikdo jiný!!A Ronaldino?? jak napsal p.Jezikova:-))
15.12.2015 17:49 vložil Lukáš Bernklau
Dobrý jelen a přeji upřímné Lovu zdar! A pane Camek...lovil jste někdy šouláním za pomoci psa? Lepší lov jsem nikdy nezažil...(většinu zvěře jsem ulovil tímto způsobem lovu)...
15.12.2015 12:36 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar!
15.12.2015 10:16 vložil Miroslav Šteffek
Lovu zdar, kamarádi v zeleném. Nechtěl jsem se vyjadřovat ke komentáři pana Jindřicha Camka, je to jeho názor. My děláme 2 naháňky v roce. Vždy chceme, aby se střílelo na stojící siky a mufloní. Zveme sousedy a své kamarády (počet - do kapacity hospody), vstupní poplatek je symbolický. Takže jsme lidoví myslivci. Já se tak alespoň považuji a nestydím se za to. Pocházím z vesnice, mám zemědělské školy, celý dosavadní život pracuji v zemědělství, lovecký lístek jsem dělal u Profesora Hromase, zbroják jsem nekupoval. Lovecké psy mám (kromě vojny) 44 roků a vím co od nich mohu očekávat a přesto mě stále příjemně překvapují. Mrzí mně, že jsme k sobě někdy málo slušní. Z diskusních příspěvků se dá i poučit, i když stejně nakonec umřeme hloupí (volný citát kamaráda Anna Jezíková-zdravím). Ing. Šteffek
15.12.2015 10:14 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
15.12.2015 08:27 vložil Kedar
Lovu zdar. K panu Camkovi - v textu nikde není uvedeno, že by pes někde něco naháněl. Že byl psík na volno, je věcí vůdce. Ten ví, co si s pejskem může dovolit. Ale nikde nic nevyháněl, prostě jen naznačil. Můj pes mě často taky upozorní na zvěř. A to i když je na vodítku.A s tím otíráním se do "lidové myslivosti" už taky běžte někam. Spíše se věnujte porozumění psanému textu.
15.12.2015 06:08 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
15.12.2015 00:23 vložil Karel Kašpar
Lovu zdar!
14.12.2015 21:49 vložil Jindrich Camek
Nespatruji kvalitu loveckeho zazitku v nahaneni sici a cerne zvere.Skutecny lovec si tento zazitek vychutna v klidu a sam.Toto je prezitek lidove myslivosti.J.Camek
14.12.2015 20:04 vložil Michal Crhák
LOVU ZDAR!!!zajímava trofej Míro!
14.12.2015 19:35 vložil Radomir Gerlich
Lovu zdar!
14.12.2015 18:26 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
14.12.2015 17:31 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
14.12.2015 17:25 vložil aleš panchártek
Přeji lovu zdar!
14.12.2015 16:59 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!Správný odlov jak má být.
14.12.2015 11:12 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar, zajímavá trofej!
14.12.2015 10:13 vložil Tony T
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.