17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dosažení vrcholu myslivosti pod pramenem Moravy
Dosažení vrcholu myslivosti pod pramenem Moravy
vloženo: 13.9.2019 11:50
autor: Jaroslav Klemsa

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

rys
rys
vloženo: 8.11.2016 18:15
autor: Radek Kordač

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363058 hlasování fotek (15 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Sele

váha: 35 kg
věk: 1 let

Po delší době jsem si byl sednout do lokality Za vodárnu. Po asi dvou hodinách slyším přicházet zvěř. Jedná se o bachyni, dvě loňské selata, kňour a další dva kusy černé zvěře, zřejmě dvě lončačky. Vybral jsem jedno ze selat a vystřelil. Dívám se na nástřel a nikde nic. Jen slyším pomalu odcházet jeden kus. Asi jsem něco posr... No nic. Po čtvrt hodině slezám z posedu a jdem to s Donem prověřit. Našel jsem jen nástřel ale barvu žádnou. Don mě táhne do kopce. Vyjdem kopec ale nikde nic. Znovu se vracím na nástřel a nacházím zpěněnou barvu. Nasazují Dona a po asi 300 metrech stoupání do prudkého kopce nacházím zhaslé sele.
vložil: Martin Křížek
vloženo: 22.3.2020 13:32
zobrazeno: 5927x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

1.4.2020 08:59 vložil Ing. Paur
Pro Omara. Jsem starý chlap, který má spoustu zvěře uloveno. Chtěl jsem Martinovi poradit. Lovu zdar.
28.3.2020 22:11 vložil Jan Horáček
Po kulové ráně 300 m, to je opravdu dálka. Úspěšnost lovu určuje střela. Nosler Partition je dobrá volba. Lovu zdar.
23.3.2020 11:29 vložil Omar Stodůlka
M.P. to budeš psát pod každou fotku, kde nezůstane zvěř v ohni? Martine Lovu zdar!
23.3.2020 11:27 vložil Ing. Paur
7x64 je dobrá ráže. Mám 8x57JS a Sako Hamerhead jsem zkoušel a výsledky špatné. Vyzkoušel jsem několik střel a léta používám střely Nosler Partition a spokojenost. Používá je i Selier. V 7x65R používám RWS EVO a to je špička. Na střelivu se nevyplácí šetřit. Vyzkoušejte a dejte vědět.
23.3.2020 07:42 vložil Pavel Charvát
Lovu zdar.
23.3.2020 06:32 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
22.3.2020 20:05 vložil Martin Křížek
Lovu zdar. Ráže 7x64. Nemám ve zvyku si něco vymýšlet. Střelil jsem s touto flintou 11 kusů černé a 10 kusů zůstalo v ohni. Sám tomu nerozumím....
22.3.2020 19:49 vložil Milan Švanda
Lovu zdar.
22.3.2020 19:48 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
22.3.2020 19:22 vložil Petr Kohn
Lovu zdar! Nic ve zlým, ale 300m do prudkého kopce, sele, uloveno kulí a takovou dálku? Příběh trochu smyšlený...
22.3.2020 18:54 vložil Josef Seďa
Lovu zdar!
22.3.2020 18:53 vložil Ing. Paur
Lovu zdar! Jakou máte ráži, že Vám takhle zvěř odchází? Nemít psa nevím jak by jste zvěř našel. Něco je špatně.
22.3.2020 18:19 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!Dík za popis lovu.
22.3.2020 15:04 vložil Jiří Šikl
Lovu zdar
22.3.2020 14:34 vložil Svaťa Klement
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.