17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj loňský
Můj loňský
vloženo: 3.5.2012 18:45
autor: Zdeněk Cedidla

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:29
autor: Daniela Badayová

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

jeleň
jeleň
vloženo: 31.1.2015 14:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243694 fotek (14 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (34 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

sele v těžkou dobu

váha: 24 kg
věk: 1 let

Dnes se mi povedlo ulovit sele kňourka (24kg) s ustřelenou spodní čelistí a lízákem. Čekaná trvala asi 10 min a to jsem se zavlíkl na tříhodinové čekání. V březnu je to moje čtvrté prasátko. Ještě že nám Babiš nezakázal chodit do lesa. I když v této těžké době jsou mimořádná opatření potřeba.
vložil: Petr Kostka
vloženo: 23.3.2020 21:52
zobrazeno: 6325x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

27.3.2020 20:08 vložil Petr Kostka
Ano staré, zřejmě z listopadových naháněk. Chybělo půl čelisti, i půl lízáku. Ale kompletně zhojené. Na kondici selete to nebylo poznat. Lovu Zdar
27.3.2020 18:18 vložil Václav Cibulka
Zranění bylo staré? Přeji Lovu Zdar.
26.3.2020 07:20 vložil Jaroslav Vlosovský
Pane Kostko,Mea culpa za to že jsem nezdůraznil, že Vy přijaté opatření chápete. Příroda lidem pomáhá. Poděkujme ji za to. A zamysleme se nad tím, jak ji to lidé vrací? Každý sám za sebe,ne co by měli pro přírodu udělat jiní. Přeju vám hodně pěkných zážitků i loveckých úspěchů…Lovu a přírodě zdar.
25.3.2020 08:23 vložil Petr Kostka
Pane Vlosovský, zřejmě neumíte číst až do konce. Nikdo proti mimořádným opatřením nic nenamítá, i já s nimi souhlasím. Jde jen o zdravý rozum, že člověk sám, někde uprostřed lesa a ještě večer, nebo v noci, asi nepředstavuje nějaké riziko. A nic Vám nebrání vládě napsat děkovný dopis.
25.3.2020 06:47 vložil Jaroslav Vlosovský
Každý se hned ohání svobodou a demokracií, pokud není po jeho. Měli bychom panu Babišovi a vládě spíš poděkovat, že našli odvahu a včas rozhodli o přijetí nepopulárních, ale jak se ukazuje nutných opatření. Možná bychom byli dnes na tom jako v Itálii, či Španělsku, kde zábava ,fotbal,lyžování a jiné akce byly pro ně důležitější.
25.3.2020 03:24 vložil Milan Švanda
Lovu zdar.
24.3.2020 12:50 vložil Jiří Šikl
Lovu zdar
24.3.2020 11:31 vložil Pavel Charvát
Lovu zdar.
24.3.2020 06:24 vložil Roman Macho
Lovu zdar.
23.3.2020 22:30 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.