17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

stříbrný srnec
stříbrný srnec
vloženo: 11.4.2013 07:56
autor: Zdeněk Novák

úlovky (svět)

Rusko 2019
Rusko 2019
vloženo: 27.10.2019 04:23
autor: mirojevo

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 27.8.2015 07:00
autor: jirka krbeček

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363059 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Moje letošní pětka

Tak jsem zvědavý, jak se po tom průběrném odlovu zvedne kvalita srnců :-)
vložil: Martin Mati
vloženo: 3.7.2011 13:56
zobrazeno: 3826x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

4.7.2011 00:19 vložil Martin Mati
S lovem srnčího je to u nás asi tak jako téměř všude, na srnce si ještě pár lidí zajde a občas i něco odloví, srnčata poslední dva roky lovím většinou jen já no a srn se odloví opravdu minimum. Snažím se ten lov srn trošku zvednout, když člověk chodí hodně často do lesa, tak není takový problém odlovit správné kusy holé, ale i tak se na potřebné počty stejně nedostaneme. A po formální stránce nám plán splní přejeté kusy. No všichni víme jak to funguje a co je třeba dělat pro zlepšení kvality srnčí zvěře, můj komentář k fotce měl být spíše takovým povzdechnutím, ale někdy se s tím vším začít musí :-)
3.7.2011 19:57 vložil Stanislav Formánek
Před 3Oroky jsem slyšel na oresní přehlídce od prof.Lochmana až ty knoflikáře vystřílíme tak budeme mít jen pěkné trofeje a není a a nebude tomu tak,ale má to víc faktorů a to by bylo na delší povídání.Každopádně LOVU ZDAR!
3.7.2011 18:49 vložil Jiří Fof
Lovu zdar. Souhlas s předešlými příspěvky.
3.7.2011 18:19 vložil Martin Mati
Lovu dík. Schválně jsem to tady napsal pro rozšíření diskuze. Každopádně s vámi souhlasím, srnčata zde lovím myslím že intenzivně a správně jen lov srn zatím není dostatečný. Tihle srnci určitě nepocházejí z vyloženě slabých srnčat (až na toho v pravo nahoře), odlovil jsem daleko více mnohem slabších, ale i přesto je těchto průběrných ročků opravdu hodně.
3.7.2011 16:35 vložil Radek Przybyla
Vidíš to místo těch tvých "králikovitých" srnčat bys měl asi lovit něco většího =). Jinak LOVU ZDAR!!!
3.7.2011 16:18 vložil Zdeněk Auerswald
omlouvám se - srnčat
3.7.2011 16:17 vložil Zdeněk Auerswald
zřejmě se nevěnujete průběrnémů odstřelu srnat
3.7.2011 15:44 vložil Jiří Lengyel,starší
To by jste chtěl příliš,paličkáře jste si sami "vypěstovali".Lovu zdar
3.7.2011 14:05 vložil Milan Jirmann
Nezvedne, bude to pořád stejné. LOVU ZDAR!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.