17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kamaráduv Slovenský
Kamaráduv Slovenský
vloženo: 4.10.2012 21:54
autor: ales poloczek

úlovky (svět)

Kanadský los - Britská Kolumbie
Kanadský los - Britská Kolumbie
vloženo: 26.1.2016 13:20
autor: Radek

trofeje

Hotová trofej
Hotová trofej
vloženo: 2.8.2020 10:56
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243629 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

srnčí na houbách..

..aneb návrat Provokatérů.. ;-))
vložil: micinka
vloženo: 7.8.2014 18:47
zobrazeno: 1730x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

10.8.2014 15:57 vložil René Hlaváč
Tak a můžeme se do toho s chutí pustit provokatéři :-))) 1***
9.8.2014 04:20 vložil Jaroslav Vlosovský
Tomíčku, vysvětlovat tobě souvislosti srnčího na houbách s myslivostí je stejné, jako povídat volovi o dobré pastvě, když jde na porážku…:-))… Zcela zjevně nevíš co je to srnčí a houby znáš akorát na mytí aut. Kup té své redukci pokud nějakou máš maso a třeba ti to udělá. Tomíčku, tak tady neslintej, jenom zanášíš zbytečně tyto stránky. Ono to totiž není o chytrých poznámkách adepta, ale o slušnost a vychovanosti člověka, co tobě zcela zjevně schází.A pro osvěžení tvé chabé paměti o pomlouvání. Vzpomeň si Tomíčku na své nejapné poznámky o hoblování,o pekáčku atd. Pěkný den Tomíčku.
8.8.2014 15:22 vložil Petra Štěpánková
Tak je ten návrat - koukám se vší parádou. :) Jára a Mici mají prostě věrného fanouška. No neni na tom světě krásně? :)
8.8.2014 09:35 vložil Miroslav Franěk
1***
8.8.2014 08:07 vložil micinka
P.Veverka jediný slintal jste tady Vy,čekáte na vhodnou příležitost kdy sem vložím já nebo Jarda Vl.fotky,abyste mohl začít rejpat a urážet,protože jste proti nám silně zaujatý.A věřte že k vaší nelibosti sem budu s chutí dávat další a další fotky at se vám to líbí či ne. Mužete si mě tady pomlouvat a urážet jak chcete,od takového primitiva jako jste Vy,se totiž nedá čekat ani nic jiného!..přesto Vám přeju krásný den.. :-)
7.8.2014 23:20 vložil Vlasta Szokeová
Vypadá to dobře 1***
7.8.2014 19:38 vložil Irena Procházková
Dobrá mňamka 1****
7.8.2014 19:24 vložil Lubomír Prokeš
Už je to tady!!!!! 1****
7.8.2014 19:23 vložil marie stanikova
..já koušu suchý rohlík,ale včera večer,vyšla rána,někde guláš bude..
7.8.2014 19:12 vložil Milan Flora
Miško, vypadá to moc lákavě. Konečně zase jednou myslivecká dobrota od šikovné kuchařky...1***
7.8.2014 19:10 vložil Petra Štěpánková
Slušný návrat :)
7.8.2014 19:07 vložil Milan Janovský
Vypadá to setsakra lákavě.1***
7.8.2014 19:05 vložil Kamil Plíšek
Hurá, předsedkyně se nám vrátila z dovolené :-) Mici jak bylo v Uhrách?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.