17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Jelen Polsko 2011
Jelen Polsko 2011
vloženo: 16.2.2012 19:58
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

ako by ich jedná mater mala...
ako by ich jedná mater mala...
vloženo: 4.5.2020 14:42
autor: pali1

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362916 hlasování fotek (54 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

4 vycházky, 4 lišky

2 byly poraněné, jedna měla staře přestřelený přední běh, druhá staře oba zadní, obě lišky měly rány velice dobře zahojené
vložil: Jiří Frič
vloženo: 26.2.2012 21:50
zobrazeno: 5138x
hodnocení: 64 hlasů



Komentáře:

28.2.2012 23:33 vložil Jiří Frič
Pro Kamila Kvasničku: bunda Chevalier je fakt super a jak píšeš...hezká je také :-)
28.2.2012 20:16 vložil Jakub Hušek
Lovu zdar! Dobrý úlovek i prezentace.
28.2.2012 17:41 vložil Kamil Kvasnička
Lovu zdar !Kdo umí ten umí a kdo neumí ten ču.. ! Hezká bunda !
27.2.2012 20:59 vložil František Havran
Lovu zdar Jirko!
27.2.2012 20:06 vložil Ivan Procházka
,LOVU ZDAR,
27.2.2012 19:15 vložil František Zapalač
Lovu zdar!!!!
27.2.2012 19:06 vložil Tomáš Robotka
To se musí aj umět a sv.Hubert musí též být na blízku.Lovu zdar.
27.2.2012 18:11 vložil Milan Flora
Jiří, Lovu Zdar!!!
27.2.2012 14:55 vložil Jiří Frič
Nešetříme...alespoň v tomto období... teď je to nejlepší... ale musí se vědět kam na ně, jak na ně a tím nemám na mysli žádné maskování apod...
27.2.2012 14:09 vložil Adam Váchal
Lovu Zdar Jiříku :)
27.2.2012 14:04 vložil Jiří Zemen
Lovu zdar :-)
27.2.2012 14:02 vložil Pavel Procházka
Lovu zdar, jen tak dále.
27.2.2012 13:59 vložil Miroslav Pícha
Lovu zdar Jirko, ale dovolim si nesouhlasit s p. Pořádkem, myslim si, že je tam naopak šetříte:-))))))
27.2.2012 12:42 vložil Petr Pořádek ml.
Pěkný, lovu zdar! je vidět, že tam ty kmotry nešetříte ::-))
27.2.2012 11:42 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar!!!
27.2.2012 10:57 vložil Stanislav Náhlík
Paráda..LOVU ZDAR!!!
27.2.2012 09:03 vložil pepa
Lovu zdar!Ať se daří takhle dál.
27.2.2012 08:01 vložil Ondřej Giecek
Lovu zdar!
27.2.2012 07:59 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
27.2.2012 07:43 vložil Jan Hodr
Lovu zdar!
27.2.2012 06:30 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
27.2.2012 00:18 vložil Jiří Gurecký
Lovu zdar Jiří
26.2.2012 23:07 vložil Jiří Frič
Pane Kristle, jsou uloveny ráží 223 rem.
26.2.2012 23:00 vložil Růžková Daniela
Lovu zdar Jiříku :-)
26.2.2012 22:57 vložil Rudolf Kristl
Lovu Zdar! Smím se zeptat, čím jsou uloveny?
26.2.2012 22:52 vložil Michal Přadka
Lovu Zdar! Dobrá práce :)
26.2.2012 22:25 vložil Jiří Frič
lovu dík :-) Jindro, ale takový kousky co zvládáš ty neumím ani já ani Coperfield :-)!!!
26.2.2012 22:18 vložil Jindřich Štěpánek
Lovu zdar, tohle umí jenom Coperfield a ty !
26.2.2012 22:01 vložil Pája Mafi von Mafijánek
Lovu zdar:-)
26.2.2012 21:53 vložil Martin Sebera
Super!!! Ještě jednou Lovu zdar !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.