17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zima 2016/17
Zima 2016/17
vloženo: 22.3.2017 13:07
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

srnček
srnček
vloženo: 29.10.2013 18:44
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Už by měl shodit
Už by měl shodit
vloženo: 11.3.2015 07:42
autor: Děda z lesa

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

*
*
vloženo: 31.5.2018 13:42
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362750 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Klidné spaní

Klidné spaní můžeme mít ode dneška. Nehrozí, že by při silném větru bylo stromy a keři ohroženo vedení VVN u obce Horní Moštěnice. Dnes byl tento porost srovnán se zemí. Pod VVN byly jen keře - ptačí zob, tavolník atd. Při výsadbě byly vybrány porosty nepřesahující výšku 3m. Pár smrků mimo vedení pro potřeby spolku. Oplocení odstraněno v loni. Šestiletá práce je - víte kde....v....
vložil: Zdeněk Šváb
vloženo: 13.2.2018 17:25
zobrazeno: 2738x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

14.2.2018 15:36 vložil Slávek
A potom,že nejsme národ Švejků.Na jednu stranu zákod ukládá zakládat remízky a zlepšovat životní prostředí a z druhé strany to někdo ničí.
14.2.2018 11:49 vložil Zdeněk Šváb
Kamile, nesázeli jsme cokoliv do ochranného pásma. Nejvyšší keře Brslén evropský a Ptačí zob dorůstají max. do 3m. To připouští i provádějící pokyny provozovatele přenosové soustav, jak potvrzuje Ivo. Ostatní keře - Tavolník a Pamelník výška do 1,5m. Těch pár smrků bylo vysázeno s vědomím, že poslouží pro naši potřebu. Zálomky, výzdoba sálu na ples, popřípadě do kostela. V roce 2017 pro malou výšku nešly smrky ještě použít. Během dvou let by byly odstraněny. U nás v polní honitbě to byly jediné. Pár starých smrků se kácí - napadení kůrovcem. Výška vykáceného porostu lze odhadnout dle fotky + jeden rok. Zdar.
14.2.2018 07:59 vložil Ivo Nosek
Stromky a keře nízkého vzrůstu do 3 m připouští i prováděcí pokyny provozovatele přenosové soustavy VVN . Standartně jsou osazovány v lesních průsecích tzv. plantážemi vánočních stromků. Zdar
14.2.2018 07:41 vložil Ivo Nosek
Stromky a keře nízkého vzrůstu do 3 m připouští i prováděcí pokyny provozovatele přenosové soustavy VVN . Standartně jsou osazovány v lesních průsecích tzv. plantážemi vánočních stromků. Zdar
14.2.2018 07:35 vložil Kamil Plíšek
To je taky nápad, sázet cokoliv do ochranného pásma VVN!
13.2.2018 22:43 vložil Ladislav Březina
...postrádám dnešní fotku-nevím,co bylo vykáceno
13.2.2018 21:48 vložil Zdeněk Šváb
Josef, ten vedoucí pracovník, vlastně "manager", co poslal dělníky na kácení, tak ten je opravdu blb, ale určitě dobře placenej. Porost neviděl. Má jen ze zákona "pravomoc". Kolik jsem viděl tuto zimu kalamit, kdy veliké stromy padaly na různé vedení. Nešel proud, vázla doprava. Tam se preventivně nekácely vzrostlé stromy. Ale kácet malé keře a ani ne vánoční smrky to je životně nutné. Fakt můžeme mít klidné spaní....
13.2.2018 20:17 vložil Štěpánka Hanousková
...ještě dorozorat zbylé meze, doodvodnit mokřady a pak budou plné noviny ,,ochranářů,, jak zachraňují dávno zničené za velké peníze, místo aby se zamysleli dříve :-(
13.2.2018 19:18 vložil Josef Jasenský
Máte pravdu.V tomto státě opravdu samý blb.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.