17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen Křivoklát říje
Jelen Křivoklát říje
vloženo: 23.2.2017 12:04
autor: Radim Pátek

úlovky (svět)

Sibírsky los - Rusko
Sibírsky los - Rusko
vloženo: 14.2.2017 14:36
autor: mirojevo

trofeje

Životní srnec...
Životní srnec...
vloženo: 19.9.2016 11:23
autor: Jaroslav Davídek

zvěř v přírodě

Oboustranné překvapení
Oboustranné překvapení
vloženo: 13.5.2018 06:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Rytina na jednušce vlastní výroby, moje práce
Rytina na jednušce vlastní výroby, moje práce
vloženo: 11.2.2020 18:30
autor: Stanislav Satoria

fotopast

niekoľko fotiek z rána.....3
niekoľko fotiek z rána.....3
vloženo: 9.12.2019 11:54
autor: pali1

myslivecké umění

akát 41 x 29 cm
akát 41 x 29 cm
vloženo: 18.1.2017 15:30
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Narodni vystava Ostrava 2011

Dobře to dopadlo!!
vložil: Bolek Jan
vloženo: 10.4.2011 21:03
zobrazeno: 1910x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

26.5.2011 21:06 vložil Bolek Jan
Važeny pane Plevak, ja mam psa pouze pro pracovni učely a že je dobra to se potvrdilo na posledni klubove vystavě v Hlučině. Do žadne party znamych a rozhodčich nepatřim , chovnost mam a že je to s 2x CAC a NV za to muže pouze fena a ne nějaky rozhodči.
16.5.2011 08:47 vložil Martina Bednářová
Pane plevák kdyby jste se podíval do mého profilu tak tam mám psíky s poháry. Ty poháry jsou všechny za práci psů ze zkoušek a různých memoriálů!!!! Z výstay tam nenajdete ani jeden!! Přeberte si to jak chcete. A souhlasím s p. Martínkovou, že házet všechny do jednoho pytle je pitomost. Cítím závist!!
11.5.2011 13:18 vložil Petra M
Nemůžete ovšem všechny házet do jednoho pytle. Někdo se na výstavě objeví opravdu jen kvůli chovnosti a má úspěch, o to větší radost. Když ten pes na to má, tak to ocenění dostane na jakékoli výstavě.
26.4.2011 20:42 vložil Radek Plevák
preferuji pracovní psíky , kteří "si na výstavu jen tak odskočí" , aby se ukázali a splnili povinnost při uznání chovnosti,když je takovej úspěch , klobouk dolů a gratulace, a neběhali od výstavy k výstavě , samo že si majitel vybírá jen tam kde má známé , aby uspěl , jinam si netroufnou , protože se bojí aby náhodou ... zkoušky jen našlapaných.... prostě sport, atd... ale zde se nechci pouštět do diskusí ....víme proč,tak se nezlobte děkuji
14.4.2011 19:55 vložil Martina Bednářová
Pane Plevák nevím co jste myslet tím sportem,ale po výstavách nechodíme ani já ani pan Bolek byli jsme to ze srandy vyzkoušet a holt oba jsme měli uspěch......!!!!
13.4.2011 21:45 vložil Radek Plevák
Dobrý den , přijměte gratulaci k úspěchu , můžete zveřejnit více info o fenečce ?? ..možná bude lepší vzkazem ..než se pouštět do trapných diskusí s lidma co neví , která páčka .-) a mají to jako sport... Děkuji
13.4.2011 09:43 vložil Petra M
o úspěchu jsem už slyšela a taky gratuluji :)
12.4.2011 14:38 vložil Martina Bednářová
Byl to super den. Jen se Kerča mohla dívat do foťáku a ty jsi mohl ty poháry postavit. Jinak ještě jednou GRATULACE!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.