17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

stříbrný srnec
stříbrný srnec
vloženo: 11.4.2013 07:56
autor: Zdeněk Novák

úlovky (svět)

Jelen
Jelen
vloženo: 15.9.2015 12:34
autor: Radim Hlaváček

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

...
...
vloženo: 6.10.2019 08:36
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Krásy porcelánu 10
Krásy porcelánu 10
vloženo: 28.12.2019 19:24
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

15kg jezevec

vložil: Robin Vytisk
vloženo: 11.4.2011 18:23
zobrazeno: 3503x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

23.4.2011 21:50 vložil Slezák Marek
Je to pro mě smutné, ale je jaro..
14.4.2011 21:11 vložil Jiří Lengyel,starší
Škoda slov,asi špatně vidím,to stáří...
14.4.2011 20:55 vložil Arnošt Řehoř
Já si myslím že je to typický podzimní čas. Super práce jen tak dál a norování Zdar.
14.4.2011 17:44 vložil patrol
Omlouvám se za překlep pane Vytisk
14.4.2011 17:43 vložil patrol
Lovu zdar a Patíkum zvlášť. Pane Vitisk s tím podzimem pro pana Lengyela jste se ale seknul za vámi obrážej ty křoviny,staré kopřivy jsou uschlé a opadané po zimě a začínaj vyrážet mladé a to se na podzim děje těžko.
13.4.2011 11:48 vložil Zdeněk Jiřinský
Lovu zdar.A psům zvlášt.
13.4.2011 09:04 vložil Jiří Lengyel,starší
Pro Petra Bromka-ten výraz rabovat jsem také viděl prvně od Robina Vytiska,tak nevím.
12.4.2011 21:53 vložil Petr Bromek
to viš podzim jak ma byt,i jezevec ma dobu lovu,a to slovo rabovat to je snad nejaky omyl,nemysliš,asi opravdu nemysliš,
12.4.2011 17:42 vložil michal velecký
Podle těch stromů to vypada spíš na jaro,ale to nechám na svědomí štastných lovců.
12.4.2011 17:08 vložil Robin Vytisk
na podzim, pro pana Lengyela
12.4.2011 11:06 vložil Dušan Miškovič
Lovu Zdar!
12.4.2011 04:01 vložil Miroslav Komárek
Lovu zdar!
11.4.2011 23:51 vložil Martin Neuhort
Zdravím Robe.Gratulace, Lovu zdar.
11.4.2011 22:38 vložil Radomír Salajka
Lovu zdar
11.4.2011 22:38 vložil Radomír Salajka
Lovu zdar
11.4.2011 20:56 vložil Jiří Lengyel,starší
To jste rabovali také v Říjnu?
11.4.2011 20:37 vložil Jaroslav Zemanek
Lovu zdar
11.4.2011 19:55 vložil Václav Osička
Lovu zdar!!
11.4.2011 19:32 vložil tomas baca
robe jen tak dál
11.4.2011 18:36 vložil Robin Vytisk
Ali,ten patik,dvakrat ho vyhnal s kanálu,ale ja minul,až přijel kamoš z jagem a foxou,tak ten neminul,to je 13 co má Ali za sebou
11.4.2011 18:31 vložil Jan Sobol
Gratulace, máte dobrý psy, kterej na něm nejvíc zamakal?
11.4.2011 18:27 vložil Antonín Pavelka
Lovu zdar!!!!Dobrá práce.Pěknej macek ten jezevec.Šikovní psi.
11.4.2011 18:24 vložil Martin Kreuzer
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.