17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
vloženo: 30.9.2017 17:02
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

sibiř
sibiř
vloženo: 29.9.2015 21:28
autor: František Strnad

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

brum,brum...1
brum,brum...1
vloženo: 8.4.2020 13:47
autor: pali1

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243658 fotek (7 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362900 hlasování fotek (38 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Moji nejlepší srnci

vložil: Josef Svoboda
vloženo: 14.8.2011 16:37
zobrazeno: 2770x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

20.8.2011 07:56 vložil mechoslap
letos jsem dělal padlinu srnce a prvně jsem vyzkoušel čpavkovou vodu cca 25% bez práce dvakráte jsem zaneřáděná místa potřel čpavek ten to pěkně rozleptal následně použit peroxid vodíku 30% ten to vybělil. Tak že nebít spodek růží zbarvený do hnědé tak nikdo neřekne že jde o padlinu.
14.8.2011 20:42 vložil Jiří Lengyel,starší
Ale vlastně máte pravdu......
14.8.2011 19:37 vložil Josef Svoboda
A omlouvám se Panu Lengyelovi za zkomolení jeho jména.
14.8.2011 19:28 vložil Josef Svoboda
A ještě jedna rada: Pokud se vám(komukoliv) fotka nelíbí, tak se na ní nedívejte a nekomentujte! Děkuji!
14.8.2011 19:19 vložil Josef Svoboda
Negativním komentářům se nedívím Pane Lyngyel! Je mi jedno kolik bude mít fotka negativních nebo pozitivních hlasů! Myslel jsem si, že by to mohlo někoho zajímat. Ale jak to tady čtu, tak je všechno špatně!
14.8.2011 19:08 vložil Jiří Lengyel,starší
Josefe,tak jste to mohl napsat rovnou a ne se chlubit s Vašimi nejlepšími srnci.A něž dám fotky na tyto stránky,udělám s nimi víc,než co se dalo.Pak se nedivte negativním komentářům....
14.8.2011 18:20 vložil Josef Svoboda
A takovýhle vzhled tomu byl dodán během 20 let na půdě!
14.8.2011 18:14 vložil Josef Svoboda
1. a 2. sraženi autem 3. úhyn a 4. dělal můj děda. 3. srnce si nechám dát na preparát. Dělal jsem s nimi, co se dalo
14.8.2011 17:31 vložil Jiří Lengyel,starší
To jsou padliny...?Na trofeje to nevypadá.Pokud ano,pak je to hrůza....!
14.8.2011 17:15 vložil Zbyněk Oliva
Uplně souhlasím s p. Petříčkem strašný pohled na trofeje, když jsou takto (znehodnocené).... Hrůza!!! :-(
14.8.2011 17:11 vložil Bohumír Petříček
Pane kolego, ta preperace je otřesná. Je to neúcta k ulovené zvěři. Rozhodně bych se s takovými trofejemi nechlubil. Pokud to neumíte, nebo nemáte na to čas, tak si to nechte někým udělat. Já ročně svým kamarádům a loveckým hostům preparuji kolem 50ti srnčích trofejí. Nemůžu se na to dívat, když má někdo vypreparované trofeje jako Vy.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.