17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Poslední mohykán Rychlebských hor
Poslední mohykán Rychlebských hor
vloženo: 1.3.2012 17:53
autor: Adam Lomozník

úlovky (svět)

Letošní říje - Maďarsko
Letošní říje - Maďarsko
vloženo: 3.10.2018 00:42
autor: Tomáš Kraus

trofeje

najlepší tejto sezony na preparáciu
najlepší tejto sezony na preparáciu
vloženo: 1.2.2014 12:43
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Oboustranné překvapení
Oboustranné překvapení
vloženo: 13.5.2018 06:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

brum,brum...1
brum,brum...1
vloženo: 8.4.2020 13:47
autor: pali1

myslivecké umění

krasavci
krasavci
vloženo: 8.1.2016 13:31
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jelen sika

Stříbrný sika.
vložil: milan ondracek
vloženo: 1.11.2012 18:36
zobrazeno: 5880x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

2.11.2012 17:11 vložil JARDA30-06
Jen doplním,že tu svoji poznámku k bodové hodnotě trofeje,jsem nenapsal z důvodu nějakého rejpání,ale proto,že pokud byl jelen loven poplatkově a bylo zaplaceno jako jako za stříbro,tak tě Milane s největší pravděpodobností někdo slušně řečeno "pěkně natáhl",protože cena za bronz a nebo stříbro bude rozdílná v řádu tisíců Kč. 270b sika totiž vypadá sakra jinak-to už je jelenisko,co se paroží týče,jako hrom a to tenhle jelen zdaleka není.Tolik můj názor a snad se tě to nijak nedotkne,protože to myslím v dobrém.
2.11.2012 15:44 vložil Ladislav Dolíhal
Také jsem čekal,abych opět nebyl za rejpala,ale přesně,jak říká Jarda,já bych ho neviděl ani na bronz.
1.11.2012 21:22 vložil milan ondracek
není to můj první už mám taky nějakýho jelena střelenýho a lovíme v oblasti jelena siky něco o jelenech taky vím a už jsem jich pár viděl nedělám myslivost první rok
1.11.2012 21:18 vložil R V
Nechci posuzovat z fotky, ale i ta předešlá, se mě zdá, že bych mu pomálu nedal ani bronz.
1.11.2012 20:44 vložil bohuslav šeda
A Jardovi bych věřil protože žije v sičím ráji i když já jich mám taky už dost uloveno a vím jak medajloví sika vypadá .
1.11.2012 20:43 vložil bohuslav šeda
A Jardovi bych věřil protože žije v sičím ráji i když já jich mám taky už dost uloveno a vím jak medajloví sika vypadá .
1.11.2012 19:29 vložil JARDA30-06
Milane nechci ti kazit radost,ale tenhle jelen stříbro nemá ani omylem.Jelikož má jeden očník ulomený-0bodů,tak délka druhého očníku jde rovněž do srážek. Jinak řečeno,pokud by měl očníky oba cca 16cm+16cm=32b+tvých zmiňovaných 241,40b tak by musel mít s oběma očníky kolem 270b a to nemá ani náhodou.Patrně došlo z neznalosti ke špatnému obodování.Když napíšeš délky lodyh,délky výsad,dolní+horní obvody a rozlohu,tak ti ho oboduju přibližně i takhle. Ale každopádně LOVU ZDAR!!!-i tak je to dobrej sikáč.
1.11.2012 19:07 vložil milan ondracek
Jelen má očník ulomený a po srážkách má 241,4b.Délka paroží je 52cm
1.11.2012 18:50 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar,s tohoto pohledu to vypadá že má krátký očník pak by tam bylo hodně sražkovích bodů.Tak nevím stříbro?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.