17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první muflon
Můj první muflon
vloženo: 1.11.2015 20:51
autor: Michal Crhák

úlovky (svět)

Rakousko Mörzelspitze
Rakousko Mörzelspitze
vloženo: 24.10.2015 09:14
autor: Hofmeister Jan

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

jeleň
jeleň
vloženo: 31.1.2015 14:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363207 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Tak jsme šli zase na lišku...:)

Tak jsme zase šli s manželkou k poli na lišku když konečně napadl poprašek sněhu a jako již po několikáté jsme nestačili dojít na posed a potkali jsme prasata. Ty nam však zradila světla a hluk několik aut z blízké silnice a začala odbíhat do lesa. Jěště než stačila zaběhnout do lesa poslední trochu zpomalilo a vybočilo což se mu stalo osudné. Kňourek vážil 32kg a odešel asi do 100m. Lišku jsme spolu jěště nestřelili :)
vložil: Josef Langmajer
vloženo: 22.12.2012 10:13
zobrazeno: 3643x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

25.12.2012 00:08 vložil František Mlčoch
Pepíku,holt vybral jsi správnou ženu!!!
23.12.2012 17:19 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
23.12.2012 13:41 vložil klara hanoldova
pepiku lovu zdar
23.12.2012 13:28 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar, kamaráde! Dobrý...!!!
23.12.2012 06:54 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - jen tak dále
22.12.2012 22:30 vložil Honza Becher
Člověče, pak že ženská nosí smůlu...:-)
22.12.2012 22:18 vložil Josef Langmajer
Lovu zdar!! Františku když můžu tak pomůžu:D! To si piš ,že doma pořád poslouchám něco jako "Já s tebou budu muset jít zase na lišku nebo to prase nestřelíš" to na mě jdou mrákoty!!:)
22.12.2012 20:09 vložil František Mlčoch
Pepo,nevím jak to dokázals,ale napadl..Díky a Lovu Zdar!F
22.12.2012 19:58 vložil Jaroslav Valeš
Pepo Lovu zdar. S takovou ty nové zimní boty nevyzkoušíš, když vyběhneš vždy jen na chvíli do revíru.
22.12.2012 19:25 vložil Jirka Němec
Pepo, upřímné LOVU ZDAR
22.12.2012 17:22 vložil Zdeněk Mařík
LOVU ZDAR PEPO!!
22.12.2012 17:04 vložil Jiří Lengyel,starší
Tobě se Pepo letos vede...:-)) Lovu zdar!!
22.12.2012 17:03 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
22.12.2012 16:59 vložil Jiří Novák KL
Lovu zdar,Pepo! Radost z úlovku ve tváři je zřejmá,pěkná fotka.Jak je správný doprovod tak je to paráda:-)
22.12.2012 16:51 vložil Katy Langmajerová
Moc dobrý nápad,takový hezký zasněžený večer. Ještě jednou Lovu zdar!
22.12.2012 14:24 vložil Jindřiška Padalíková
Upřímné Lovu zdar !!!
22.12.2012 12:16 vložil Kamil Plíšek
Pepo "Lovu zdar!" Jestli takhle budeš dál chodit na lišky, budeš si muset koupit novej mrazák :-D 1*
22.12.2012 12:03 vložil michal burian
tak takovou smůlu bych chtěl teda mít :D Lovu zdar
22.12.2012 11:34 vložil Václav Cibulka
Přeji Lovu Zdar!
22.12.2012 11:16 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!!
22.12.2012 10:28 vložil František Zapalač
Lovu zdar!
22.12.2012 10:25 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar,Pepo!Na lišku dojde,neboj.Bud tak hodný a pošli trochu sněhu i nám,ano?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.