17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Opravdu lovecké štěstí
Opravdu lovecké štěstí
vloženo: 10.7.2012 22:02
autor: Martin Staník

úlovky (svět)

Parochniar
Parochniar
vloženo: 8.5.2017 11:46
autor: NH

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

V krmelcích si libují
V krmelcích si libují
vloženo: 12.2.2020 09:15
autor: Děda z lesa

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362854 hlasování fotek (58 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

když "" pejskařům "" utečou hafani 2

vložil: Vladan Kováč
vloženo: 23.1.2012 21:11
zobrazeno: 2219x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

25.1.2012 10:16 vložil Ladislav Procházka
I u nás běhala smečka (vlčák a menší pes).Majitelé psů by se měli zamyslet jak trpí takto honěná zvěř.
24.1.2012 19:38 vložil Vít Kovář
Z vlastní zkušenosti bych na psa už nestřelil,jsou z toho jen problémy a zákon nás hospodáře ani stráž moc nebrání.. Navíc potrestáte psa za něco,za co může jeho pán,tomu patří nařezat,za takový důsledek a ne sřílet psa..
24.1.2012 14:39 vložil Svatopluk Šedivý
Dotaz - byly nalezeny nějaké stopy po štvaní, nebo si psi vzali své sousto z již nemohoucího kusu - (vysílený, nemocný?) Zdá se mě, že ten srnec, když jej trhali, ležel až nějak moc klidně. Alespoň podle fotografie to tak vypadá. Souhlasím ale s tím, že psi volně pobíhat nemají.
24.1.2012 11:46 vložil Miroslav Novak
To jo ale ona ta pokuta byla taky pěkna.
24.1.2012 11:11 vložil jirka hanys
To dopadli dobře,většinou jde o zbroják
24.1.2012 10:39 vložil Miroslav Novak
Jednou jsem u toho byl,taky utekly pejsi,a straž je střelila,vyšetřovali to tak dlouho že nakonec to odnesl hospodař i myslivecka straž,šly po stopach,a psi zvěř neštvali,ale našli jí na místě a pak se pustily do zvěřiny,zato nikdo nemohl,ale byli střeleny u zvěřě,jak píše pan Till,a byli špatný myslivci,nakonec po velkem uspěchu jen tučna pokuta.
24.1.2012 10:25 vložil Martin Till
Myslím že kdybi stráž nebo hospodář střelil psa přímo při takovémto činu tak je veškeré právo na jejich straně,pokud by se nejednalo o slepeckého nebo loveckého psa!!
24.1.2012 09:15 vložil Jiří Vajsar
Když takového mazlíčka nachytá i stráž a střelí jej,tak z toho je moc velký problém.
23.1.2012 22:50 vložil Martin Till
Potkat je tam a nedej bože přímo u toho tak.......!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.