17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rychlé TRIO.
Rychlé TRIO.
vloženo: 6.12.2017 09:36
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

Jedna společná :)
Jedna společná :)
vloženo: 10.5.2014 08:37
autor: Lubomír Becha ml.

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 15.12.2015 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

Kongres
Kongres
vloženo: 12.1.2014 11:45
autor: Ladislav Michek

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Chcete velkého danka z volné prírody? Podte s námi lovit do Madarska

vložil: Július Zsigarcsik
vloženo: 14.12.2013 12:34
zobrazeno: 4806x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

27.1.2014 17:32 vložil Horvath
Nie som sprostretkovatelom lovu! Ako vo svojom prispevku podotkol pan JUDr. Norbert Horvath, nemam s nim vôbec nic spolocne. Okrem toho, Zsigarcsik ma sice obcianstvo Slovenskej republiky, ale je madarskej narodnosti... Aziatska vierolomnost, dvojtvarnost a prefikanost Madarov je povestna dodnes, a Zsigarcsik, alias chulioziggy, nesporne v tychto taktickych disciplinach vynika...
7.1.2014 20:36 vložil JUDr. Norbert Horváth
Pán "Jagdforest", prosím, aby ste si predtým ako niečo napíšete overili kto je adresátom komentára. Pán, ktorý je na tomto portáli registrovaný ako "Horvath" nemá nič spoločné so mnou ako s organizátorom poľovačiek zo Slovenska. Vyprosím si, aby ste ma označili za osobu "bojujúcu o klintelu neserióznym jednaním". Písanie podobných komentárov nie je mojim štýlom a nikdy by som sa k niečomu podobnému neznížil.
7.1.2014 10:00 vložil Július Zsigarcsik
Pán Horváth, ten Váš komentár hovorí sám za seba a pekne odzrkadluje výšku Vášho IQ... Lovu ZDAR!
3.1.2014 16:56 vložil Jagdforest
Je pěkné vidět jak se slovenští zprostředkovatelé lovu haní mezi sebou.Pan Horváth taky zajišťuje lovy a tak je tu vidět boj o klientelu což není seriózní jednání.Každý má možnost si vybrat loveckou agenturu na lovy.
2.1.2014 15:28 vložil Horvath
Hej, dobri, ale kto a kde ich ulovil... Spekulant Zsigarcsik urcite nie. Ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju... Zsigarcsikovcov by som nepustil do dvora ani len hnoj kydat, nie to este, aby som im naletel na ich odrbavanie. Hlupi su ti, ktori mu uveria... kazdy sa uci na vlastnych chybach...
16.12.2013 09:01 vložil Pavel Číp
Lovu zdar opravdu hodně dobří daňci !
14.12.2013 22:15 vložil jirku ludek
Tak to joooo...pani danci..Lovu Zdar
14.12.2013 16:25 vložil Michal Kratochvíl
1***
14.12.2013 12:58 vložil Daniel Jahoda
1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.