17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Snad zlato
Snad zlato
vloženo: 29.11.2012 19:14
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

jeleň
jeleň
vloženo: 3.10.2014 15:31
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Sele

Večer jsem se vydal na louky u Nového rybníka, které jsou poslední dobou často navštěvované černou a samozřejmě podle toho také vypadají. Dojížděl jsem právě k místu, kde jsem chtěl odstavit auto, když přede mnou ne více než na 30 metrů přeběhl přes cestu divočák. Rychle vypínám motor, beru kulovnici a opatrně postupuji k blízké louce, krytý nálety u kraje cesty. Za malou chvilku, již stojím nad loukou a hledám kam kus zaběhl, příliš nevěřím že by na mne čekal, ale k mému údivu obeznávám na louce 12 kusů černé. Opírám kulovnici a vybírám jedno ze selat, které na kraji louky pod řadou dubů hledá žaludy. Čekám na dobrou mysliveckou ránu a když se sele natáčí bokem , mačkám spoušť. Rána sedí a sele zůstává v ohni, zbytek tlupy odbíhá do krytu rákosí u rybníka. Kontroluji čas, dnešní "čekaná" trvala 5 minut :), pak už jen vzdát hold ulovené zvěři, červená práce a zpátky doma jsem byl ani ne za hodinku, byla to určitě moje nejrychlejší čekaná.
Lovu zdar!
vložil: H.J.
vloženo: 11.11.2015 11:22
zobrazeno: 4573x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

15.11.2015 08:53 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
12.11.2015 15:33 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!Jak tak koukám,ani jste nestačil dostat třesavku!?
12.11.2015 05:43 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
11.11.2015 19:40 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Povedený zážitek i lov...
11.11.2015 19:18 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
11.11.2015 18:22 vložil Zuzka a Miloš
Smůla je prolomena,začíná se dařit. To je dobře. Lovu zdar! M.
11.11.2015 15:21 vložil
Dobrý den je mi potěšením se s vámi setkat. Jsem důstojník armády Spojených států od Spojených států amerických Michelle Brown, mám důležitou věc projednat s vámi. Prosím, kontaktujte mě přes můj soukromý e-mailovou adresu, která není (michellebrown12@hotmail.com) v tomto místě proto, že jsem to sem normálně often.waiting za odpověď od Michelle, ...................... Hello, it's a pleasure to meet you. I am Michelle Brown, a United States Army officer from United States of America, i have an important thing to discuss with you. Please contact me through my private email address which is (michellebrown12@hotmail.com) not in this site because i don't normally come here often.waiting for your reply from Michelle,
11.11.2015 15:07 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
11.11.2015 14:49 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.
11.11.2015 13:52 vložil Vladimír Grande
Lovu zdar !!
11.11.2015 13:11 vložil Václav Texl
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.