17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitálny baran
Kapitálny baran
vloženo: 24.5.2014 07:06
autor: JUDr. Norbert Horváth

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Blízká setkání 3
Blízká setkání 3
vloženo: 24.3.2019 16:48
autor: Pavel Komárek

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Receptář nejen na neděli - udělej si kazatelnu z cívky na závlahy

Fotím si neobvyklé posedy a kazatelny. Budu vděčný za jakékoliv nové tipy, které mi pošlete. Předem díky.
vložil: Jan Holkup
vloženo: 14.10.2016 12:15
zobrazeno: 5401x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

27.11.2016 09:56 vložil Ondřej Utešil
:D:D:D sekce mysliveckych staveb je stejnak nejlepsi ! :)
13.11.2016 16:36 vložil zdenek zimcik
Nic horší jsem neviděl ostuda MS.
23.10.2016 22:22 vložil Jan Horáček
V tomto stavu provedení to vypadá nevábně a lepší dojem z myslivců to udělá jen těžko. Myslivosti zdar.
23.10.2016 22:04 vložil Ladislav Bodi
Foto chválím né všakstavbu :)
20.10.2016 21:44 vložil Štěpánka Hanousková
...vážení, chtěla jsem také něco napsat, ale po přečtení Vašich příspěvků už není co dodat. Zvlášť pan RT a JH, EP, SH. Chechtám se až mě bolí bránice :-))) toto jsem ještě neviděla :-)))
18.10.2016 09:47 vložil Jan Holkup
Sanctus Hubertus: Možná to funguje jako Faradayova klec.
17.10.2016 17:33 vložil Sanctus Hubertus
Hnus, děs a běs....Myslím, že jedna pořádná letní bouřka s bleskem udělá z čekajícího myslivce - kutila následovníka mistra Jana Husa....:-)
17.10.2016 13:29 vložil Ellhenický Petr
Kdo se kouká s dětmi na pohádky, tak něco podobného je v díle "Krteček a raketa",tak Radek nebude daleko od pravdy:-), ale svůj názor jsem již sdělil.
17.10.2016 10:20 vložil Jan Holkup
Musím potvrdit, že je pečlivě zateplená kobercem s ornamentálním vzorem a vybavena otočným křesílkem. Co se týče barvy, podle mého chybí jen nápis CocaCola:)
17.10.2016 09:34 vložil Radek Tomášek
Apollo 11, Houstone Orel přistál!!! :-)
16.10.2016 16:47 vložil Jiří Lengyel,starší
Já jsem nehodnotil případnou funkčnost ale sami píšete,:natřít na zeleno nebo hnědo,udělat pořádnou střechu a tak v tomto stavu se jedná o lidovou tvořivost.Každopádně většina z nás si představuje kazatelnu jinak......
14.10.2016 21:40 vložil Ron Gordon
Předběhl mně s hodnocením Roman, také na tom nevidím mimo barvy nic tak špatného a dát tomu pěknou stříšku, tak to bude i pěkné. Nezáleží na tom z čeho to je vyrobeno, ale jak to slouží a navíc jak se dívám je na kolech, takže lehce přemístitelná a myslím, že pro přepravu půjde spustit na podvozek,
14.10.2016 20:45 vložil Roman Skřejpek
No tak dát tomu slušnou barvu:-)))a také trochu zateplit a možná zateplená je a další obrovská výhoda je,že pokud znavený lovec v noci upadne z lavičky,neuhodí se o žádný roh,neb vše je kulaté,přátelé,kruh či koule není v přírodě vůbec vzácností a i ta naše krásná planeta Země na které žijeme a pěkně przníme je taky kulatá:-))))
14.10.2016 19:33 vložil Vladimír Koštejn
To tam musí být v zimě pořádná zima.To je hrozný.A ještě červená barva.
14.10.2016 19:23 vložil Jindřiška Padalíková
Hrůza ! :-(
14.10.2016 17:09 vložil Ellhenický Petr
Být to natřené,hnědou či zelenou, tak mne to zase tak moc nepohorší. Jsme v Čechách v zemi kutilů:-)
14.10.2016 16:40 vložil Jiří Lengyel,starší
To SNAD NÉÉÉ !!!!!
14.10.2016 15:21 vložil Roman Dostál
Bože,radost pohledět.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.