17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

srnec
srnec
vloženo: 25.3.2013 20:35
autor: Miroslav Jílek

úlovky (svět)

Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
vloženo: 30.8.2020 17:39
autor: hubertushk

trofeje

uloveno NP Šumava, honitba Kašperskohorské městské lesy
uloveno NP Šumava, honitba Kašperskohorské městské lesy
vloženo: 18.9.2012 10:42
autor: Ondřej Koubek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760981 komentářů fotek (10 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362831 hlasování fotek (35 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

První srnče

váha: 6 kg

27.10.2016
Bylo krásné podzimní odpoledne a po delší době konečně vylezlo sluníčko a rozzářilo podzimní barvy. Rozhodl jsem se, že až dokončím práci v dílně a na zahradě, vyrazím do lesa. Po dokončení všech prací jsem se zabalil a vyrazil, ale pro mé zklamání se mezi tím stihla zatáhnout obloha, ale ani to mě neodradilo. Po cestě na mé oblíbené místo jsem přemýšlel v jaké části asi bude dobré čekat na zvěř. Rozhodl jsem se čekat u jednoho z balíků slámy, které ještě na louce zůstaly. Po příchodu začalo slabě mrholit a ochladilo se. Opřel jsem se o balík a začal čekat. Z lesa se ozývalo zběsilé a poplašné hlášení sojky což mi prozrazovalo, že se v lese asi něco děje. Okolo šesté hodiny jsem zahlédl asi 200m po mé levici tři kusy srnčího. Vítr jsem měl dobrý tak jsem se rozhodl šoulat od balíku k balíku abych se dostal na dobrou vzdálenost. Musel jsem šoulat velmi opatrně protože mezi balíky byly velké mezery kde jsem nebyl ničím krytý, takže jsem se musel chvílemi i plazit. Když jsem se plazil a byl jsem od srnčího cca 150m tak z po za balíku vyšla srna o které jsem nevěděl a spatřila mě. Přitiskl jsem se co nejvíce k zemi a nehybně ležel. Srna si mě zvědavě prohlížela a přišla i blíže než 10m. Potom si to rozmyslela a odešla na kraj lesa. Pokračoval jsem dále. Když jsem se dostal na vzdálenost cca80m. Opřel jsem se o balík a začal číst srnčí zvěř. První kus byla srna a zbylé dva byly dvě srnčata. Rozhodl jsem se pro odlov toho slabšího, které se drželo dál od srny se srnčetem. Opřel jsem se o balík zamířil odjistil a do podvečerního ticha se ozvala rána. Srnče zůstalo na místě v ohni. Počkal jsem a vydal se k srnčeti. Vzdal jsem mu pocty a poděkoval patronům.
Děkuji i mému kamarádovi za půjčení kulobroku s optikou. Lovu zdar
Pokud se vám líbí má videa a chcete mě podpořit v natáčení videí a (také potřebuji novou optiku) podívejte (kupte si) se na má dřevěná srdíčka na FACEBOOKU NE BO NA NAŠEM WEBU.
https://www.facebook.com/D%C5%99ev%C4%9Bn%C3%A1-stromov%C3%A1-srdce-252824955078517/?fref=ts

http://www.stromyazivot.cz/
vložil: Karel Kříž
vloženo: 28.10.2016 21:22
zobrazeno: 5445x
hodnocení: 24 hlasů



Komentáře:

9.11.2016 10:05 vložil Josef Vyskočil
Chlapče chlapče vem kosu a jdi ožínat do lesa to je chlapský způsob jak vydělat na optiku točit videa můžeš v důchodě a s tím facebokem jdi víš kam.
31.10.2016 19:32 vložil Karel Kříž
Zdar!
30.10.2016 09:12 vložil Jan Chaloupka
Lovu zdar!
30.10.2016 09:11 vložil Jan Chaloupka
Lovu zdar!
29.10.2016 18:23 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.
29.10.2016 13:58 vložil Jiří Šrom
Lovu zdar!
28.10.2016 23:56 vložil Karel Kříž
Zdar :) Již od začátku jsem to tak chtěl začít od lišky a postupně se dostávat na vyšší level. :)
28.10.2016 23:50 vložil Radek Dlouhý
Lovu zdar!
28.10.2016 23:23 vložil Zdenek Korvas
začal jsi velice dobře ne jako někteří kapitálními ulovky.Přeji Ti mnoho loveckých uspěchu a hlavně dobrou práci v myslivosti. Lovu zdar.
28.10.2016 23:00 vložil Jan Horáček
Lovu zdar.
28.10.2016 21:28 vložil köhler rene
lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.