17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen z letošní říje 2018.
Jelen z letošní říje 2018.
vloženo: 6.11.2018 14:09
autor: Stanislav Hnilica

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Nejsilnější jelen p.Váchala
Nejsilnější jelen p.Váchala
vloženo: 16.2.2017 08:57
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Že by chrutí ?
Že by chrutí ?
vloženo: 6.2.2015 08:50
autor: Děda z lesa

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

*
*
vloženo: 31.5.2018 13:42
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší naháňka

Pozvání z OMS se nedalo odmítnout a tak jsme se dostavili ráno na místě určeném. Počasí bylo docela příznivé trochu umrznuto a sem a tam ležel ještě místy sníh který během deštivého počasí z předchozích dnů neroztál.V průběhu prvních dvou lečí bylo počasí pěkné slabě pod nulou a bezvětří.V druhé leči jsme narazili na černou ,ale chybělo střelecké štěstí a střelil se jen jeden kus. Po druhé leči byla svačina a začalo drobně ale vytrvale sněžit. V třetí leči jsme byli trochu více úspěšnější a střelili jsme opět jedno prase a jednu lišku. V poslední leči jsme nepřišli do žádné zvěře a po té bylo ukončení s výřadem a proslovem k průběhu akce mysliveckým hospodářem s na úplný závěr měl slovo trubač na lesní roh a jeho lahodné tony v zasněženém lese krásně zněly a tím definitivně ukončil poslední loveckou akce v této sezoně.
vložil: František Stehlík
vloženo: 22.1.2012 07:50
zobrazeno: 3517x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

22.1.2012 16:48 vložil David Jirgala
V našem kraji už dávno před měsícem měla 40kg bachiňka (nechci psát lončačka protože to je brzo metaný sele na začátku roku) selátka...
22.1.2012 12:03 vložil František Stehlík
Jiří,tak to se omlouvám za špatné pochopení a rád tě odpovím. Minulý týden když jsem byl krmit ,tak jsem na krmelišti skutečně viděl malé stopy od selátek a tak jsem na to upozornil i kolegy aby dávali skutečně pozor než vystřelí protože pokud půjdou ve vysoké trávě tak nebudou ani vidět a byla by škoda bachny.
22.1.2012 11:24 vložil mader tomaš
Ahojda tak kluci i já múžu potvrdit že jsem už viděl letošní muflonče ale v naší lokalitě je na selátka ještě brzo
22.1.2012 10:54 vložil Jiří Lengyel,starší
Františku,myslel jsem letošní.Minulý týden zde byla fotka také z naháňky,kde měl autor v náručí letošní selátko,které chytli psi.Myslím si ,že lepší je již individuelní lov.Jsou již letošní muflončata,jak zde píše jiný autor,jo, v přírodě je neustále něco nového,ne vždy správného jak bychom si přáli....
22.1.2012 10:22 vložil František Stehlík
Jiří ,selata byla a jedno je na výřadu i když to tak na fotce nevypadá.....to bližší je sele.
22.1.2012 09:30 vložil Jiří Lengyel,starší
Selátka jste neviděli...?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.