17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

zlatá dvojice
zlatá dvojice
vloženo: 17.11.2015 19:05
autor:

úlovky (svět)

Jelen
Jelen
vloženo: 15.9.2015 12:34
autor: Radim Hlaváček

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Drbání je nutnost
Drbání je nutnost
vloženo: 2.2.2020 09:34
autor: Děda z lesa

zbraně

Kompletní repase "zetky",moje práce.
Kompletní repase "zetky",moje práce.
vloženo: 29.3.2020 15:06
autor: Stanislav Satoria

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362916 hlasování fotek (54 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zlaté zbraně

Vylité sádrou,délka 25cm a to jsou skracene. Nevím jestli je mám rovnou vyhodit nebo je skusit spravit.
vložil: Karel Daněk
vloženo: 17.5.2020 08:18
zobrazeno: 5254x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

17.5.2020 20:09 vložil MVDr. Peter Majtán
Chlapci v žiadnom prípade nevyhadzovať, oprava je priam hrdinský čin. Poradím Vám tajomstvo a keď to urobíte s láskou úspech a výsledok vás vždy poteší a bude nádhernou odmenou. Prvý krát sem vkladám komentár, lebo nechcem dopadnút ako kopec kolegov ktorí sem vložili nejaký úryvok a boli ..... pod čiernu zem. Aby som nekecal tak k veci: vyčistiť, vnútro dutiny štetcom natrieť H2O2 peroxid vodíka a aj vonkajšiu stranu iba po kresbu!!!!!!!! Potom postupne ako puzle zlepiť sekundovým lepidlom nechať uschnut, potom lepiacou páskou oblepit zbrane po okraje. Takto prichystané pomaličky, ale ozaj pomaličky vyliať v presnom pomere rozrobenou dvojzlozkovou epoxidovou živicou až po samy okraj a nechajte vytvrdnut 24 hod. Budem rad na komentár keď to urobíte či to fungovalo. Ja ich mám pár tak urobených a efekt je pár excelans, drží to super. A pán Danek ak sa to podarí, potom budem rad ak mi prezradíme vás recept ako dofarbit parožie, čo na to používate???????? Ďakujem, dúfam, že budete spokojný a spomeniete si na mna, že som nekecal. Držím palce, lebo viem, že ste veľmi šikovný a robite veci super.
17.5.2020 12:31 vložil Karel Daněk
Já jsem je v tomto stavu získal,na fotce to nebylo vidět a pán tvrdil, že popraskaný nejsou.Neni to sádra je to nějaký těsto.Voda to úplně rozmočila. Už jsem viděl podobný a těch byli jen smotaný noviny. Občas nevichazim z údivu co je všechno možný asi je skusim spravit.
17.5.2020 11:03 vložil Jiří Stránský
Já používám dentakryl, ale nejdůležitější je před vylitím důkladně odmastit a zbavit všech zbytků tkání. Osobně je namáčim na 24 hodin kvůli zpevnění bazální části a dentinu do směsi disperzního lepidla a vody v poměru 1:1, pak nechám 2-3dny oschnout a pak vylívám. Hlavně je pak nepověsit nad krbová kamna a podobně. Ty Vaše by myslím šli opravit, pokud jsou zlaté bylo by škoda je vyhodit.
17.5.2020 09:16 vložil Jiří Netík
Kolega je vyléval duvilaxem, někdo zas dentakrylem. Já vylévám parafinem a zatím žádný nepraskl.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.