17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Prvý medveď sezóny
Prvý medveď sezóny
vloženo: 17.9.2018 06:58
autor: mirojevo

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

ako by ich jedná mater mala...
ako by ich jedná mater mala...
vloženo: 4.5.2020 14:42
autor: pali1

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
vloženo: 23.7.2020 21:20
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Stačí jen chtít... Výsadba I. aleje 1

Letos jsme s naší skupinkou (3 kluci) vysadili 3 stromové aleje, celkem 435 stromů (třešně, jabloně, hrušně, švestky, jeřáby, lípy, duby). Toto je část 1. z nich. 2 řadá stromová alej vedoucí uprostřed polí. 300 metrů délka, 4m šířka. Ve 3 lidech jsme tuto alej vysadili za jeden den vč. instalace kůlů, nátěrů a ochranných tubusů. Stačí jen chtít a každý z nás může hodně pomoct krajině.
vložil: Lukáš Pantlík
vloženo: 14.11.2012 13:16
zobrazeno: 1552x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

3.12.2012 13:18 vložil Jiří Novák
Toto je MYSLIVOST...1***
14.11.2012 18:15 vložil Skrofa
Dobrá práce. Je to také návod, jak zvýšit oblíbenost myslivců u veřejnosti. (Většinou tu hlasy nedávám, ale tentokrát ho dám rád!)
14.11.2012 16:14 vložil Michael Brož
1*** Když se chce a jen se nesedí a nenadává jak to všechno stojí za ...
14.11.2012 14:33 vložil J. Král
Držím vám palce v další podobné činnosti!!!!
14.11.2012 14:20 vložil Mil.Šimek
Výborně, toto je velice záslužná činnost, takže kloubok dolů pane Pantlík. Jak píšete, stačí jen chtít a je škoda, že se v tomto směru myslivci neangažují mnohem více.
14.11.2012 14:20 vložil Lukáš Pantlík
Milane díky za komentář. O postoji ZD mi nemusíte vykládat, ač s nimi jinak vycházíme řekl bych nadstandartně, tak v tomto byla domluva těžká. Trvalo 2 roky a někdy to bylo na hraně, ale jelikož vlastník o to měl zájem, tak jsme vytrvali a nakonec to zrealizovali. Jinak na ALE nehraju, kdo chce, tak svého dosáhne. Je dost vlastníků, kteří když se jim to dobře vysvětlí, tak souhlasí ;-) A když už ne lidi, tak obce vlastní většinou nějaký ten kousek půdy a jsou za to rády... No a jedná se o plané ovocné stromky - ptačí třešeň, jabloň lesní... ať chtivým zahrádkářům na zahradě dobře slouží :-) No a k té technické výtce, není našim (ani vlastníkovým) zájmem, aby se tam jezdilo! Může tam vzniknout maximálně chodník pro pěší a cyklisty.
14.11.2012 14:12 vložil Milan Stýblo
Lukáši, veice chválihodná činnost, ale má to několik ALE. 1. Musí s tím souhlasit vlastník (příp. uživatel) pozemku a to tam, kde pozemky obdělává ZD to jde špatně. 2. Těď to bude chtít hodně práce a času, uchránit stromky před zloději. Takové silné ovocné odrostky stojí poměrně dost peněz a nenechavci o ně mají patřičný zájem. A teď trochu technické výtky. Myslím, že 4 metry, aby se tam dalo v budoucnu projet je málo. Jinak přeju ať rostou.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.