17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitálny baran
Kapitálny baran
vloženo: 24.5.2014 07:06
autor: JUDr. Norbert Horváth

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

Opatrná
Opatrná
vloženo: 5.6.2016 15:04
autor: Kamil Špaček

myslivecké umění

Rytina
Rytina
vloženo: 5.1.2018 16:03
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760978 komentářů fotek (7 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

pohled z kazatelny

vložil: marie stanikova
vloženo: 14.8.2013 20:05
zobrazeno: 1716x
hodnocení: 28 hlasů



Komentáře:

21.8.2013 20:23 vložil Jiří Janda
Pěkný výhled :-)
19.8.2013 18:43 vložil Vlasta Szokeová
1***
16.8.2013 20:49 vložil marie stanikova
Luboši,dnes přišel jeden srneček,jeden srnec,jeden zajíček,asi devět strak.Všude byl nějaký traktor,nebyl klid.Také přede mnou,asi pět kroků.vyletěla z okraje polní cesty samice motáka. Moment jsem ji mohla pozorovat ,než vzlétla.Ta byla krásná,tak z blízka,to jsem čučela...
16.8.2013 20:42 vložil marie stanikova
..v legraci i já.....
16.8.2013 16:52 vložil Daniel Jahoda
Paní Maruško,pochopitelně jsem to myslel ve srandě. Já také říkám dejte mne lidi já to udělám.Jinak přeji příjemné čekané a úspěšné fotolovy.
16.8.2013 11:29 vložil Lubomír Prokeš
Ano to musím potvrdit, manžel je pracovitý stejně tak Maruška a oba jsou skvělí!!!!!!!!.
16.8.2013 09:53 vložil marie stanikova
..omluva,ted jsem si dala hlas,nefunguje myš ,tak jsem se přetukla..
16.8.2013 09:51 vložil marie stanikova
..Danieli..manžela nesleduji,zadám doma práci a mohu vyrazit..Luboš to může potvrdit..
16.8.2013 09:48 vložil marie stanikova
..jo Jardo , před léty byla fotka lepší...Tobě to ve vodě také slušelo.
16.8.2013 09:40 vložil marie stanikova
..Luboši přišlo pět srnců, jedna srna se srnčetem ,jeden zajíc.Ale cesta tam a zpět byla kouzelná,vlevo řepka vpravo kukuřice a toho šustění ,no byla jsem rádá, že mne něco neprohnalo..Jedu na kole,to málokdo ví.
16.8.2013 09:38 vložil Daniel Jahoda
Jen aby nesledovala manžela,dle výrazu to vypadá)už tě konečně mám).
16.8.2013 04:45 vložil Jaroslav Vlosovský
Pozorně sleduješ, co se objeví k fotolovu... hezky jsi se vyfotila....1***
15.8.2013 22:28 vložil Miroslav Franěk
1***
15.8.2013 09:43 vložil Lubomír Prokeš
Co přišlo Maruško? 1****
14.8.2013 21:03 vložil Jiří Lengyel,starší
1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.