17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zivotny
Zivotny
vloženo: 25.9.2012 19:37
autor: jano k

úlovky (svět)

Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
vloženo: 24.2.2016 13:58
autor: Radek

trofeje

Letitá trofej (1924)
Letitá trofej (1924)
vloženo: 14.2.2020 09:20
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Oboustranné překvapení
Oboustranné překvapení
vloženo: 13.5.2018 06:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

niekoľko fotiek z rána.....3
niekoľko fotiek z rána.....3
vloženo: 9.12.2019 11:54
autor: pali1

myslivecké umění

Veselú Veľkú noc prajem všetkým
Veselú Veľkú noc prajem všetkým
vloženo: 3.4.2015 21:25
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243699 fotek (5 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363125 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Škodná

Myslivec zalévá cizí slanisko. Podle smradu je to směs moči a mýdla. A skutečně to funguje jako odpuzovač zvěře. Od té doby ke slanisku nic nepřišlo!
vložil: yardax delta
vloženo: 13.7.2016 19:42
zobrazeno: 3977x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

15.7.2016 19:27 vložil jiří petrželka
možné je úplně všechno... Proč Vám vadí pane Konečný slanisko u posedu?
15.7.2016 15:03 vložil Jiří Wenzl
Bez vysvětlení bych si myslel, že se jedná o místního ožralu,který jen chce dopřát zvěři trochu pěnivého moku.
15.7.2016 11:33 vložil yardax delta
Marku, slanisko je úmyslně zřízené tak, aby právě k těmto prasárnám docházet nemohlo. Je na hranici louky a lesa. Z lesa převažují nepříznivé větry a střílelo by se do vesnice. Na louku zvěř u slaniska dobře vidí. Posed, který je nejblíže je 300m vzdálený. Pokud uvažuješ tak, že je v pořádku, když si lidé vyřizují osobní nesrovnalosti prostřednictvím zvěře, to je mi tě líto. (Mimochodem, s tímto myslivcem nemám žádný spor.... tedy neměl jsem).
15.7.2016 06:00 vložil bohuslav šeda
Jo to výš ty tam máš sůl a určitě tam i krmíš zvěř je v klidu jen ten čechyše banditn to nějak nemůže skousnout. A kolegové už psali co s nim ale ty si poradíš :-)jen mu dej ...
14.7.2016 23:30 vložil Vladimír Koštejn
Musím se k tomu připojit.A oněm něco napsat.Ten člověk je myslivec.A kolik let.A jak taková hnusná věc ho mohla napadnout.Aby to udělal.Dejte mu to ochutnat.Aby věděl co tam zvěři do sole nalil.÷(
14.7.2016 18:37 vložil Adam Hradil
to je zm*d, to ani není možný...
14.7.2016 11:01 vložil yardax delta
Jindřiško to si pište, že si to s ním vyřídím! Pan myslivec nemá rád sůl? Znechutím mu i cukr, pořádně mu to osladím!!! Pane Netík, nalil bych mu to nejen do krku, ale i do pr*ele. Nožná i na to dojde!
14.7.2016 10:00 vložil Tomáš Just
To je hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14.7.2016 08:32 vložil Miroslav Franěk
Vyskytnou se takoví záškodníci,to nejsou myslivci,ale prasata! Co k tomu dodat?-ubohost!!!!
14.7.2016 08:13 vložil Jindřiška Padalíková
Věřím, že si to s ním vyřídíte!!!!
13.7.2016 22:44 vložil jiří petrželka
jak píše pan Netík...!
13.7.2016 22:21 vložil Jiří Lengyel,starší
Hajzl jeden !!!
13.7.2016 21:31 vložil Jiří Netík
Já bych mu to nalil do krku!!!
13.7.2016 20:52 vložil Marek Lutišan
Nad tím zůstává rozum stát!
13.7.2016 19:52 vložil Jiří Zábran
To se povedlo, sv... v pravé poledne, takového kolegu bych vyloučil.S takovou reklamou, že by si v okolí ani neškrtl.Je to lumpárna .

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.