17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první
Můj první
vloženo: 27.9.2013 08:26
autor: Miroslav Novák

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

kuna
kuna
vloženo: 17.11.2012 23:29
autor: Dáša Vandasová

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

Opatrná
Opatrná
vloženo: 5.6.2016 15:04
autor: Kamil Špaček

myslivecké umění

velikonoce
velikonoce
vloženo: 17.4.2012 07:41
autor: Svatoslav Ščudla
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363107 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

srnec

srnec
vložil: Eliška Jelenová
vloženo: 9.3.2011 18:31
zobrazeno: 5379x
hodnocení: 31 hlasů



Komentáře:

18.3.2011 13:42 vložil Zdeněk Jelen
Srnce, kterého poznáte jen z fotografie prosím nekomentujte a nehrejte si na odborníky. Tento srne byl roček, pravou pučnici má o 15 mm vpřed a na přehlídce udělena modrá. Jinak velmi krásná trofej a Eliško, děkujeme za příspěvek! (Pozdravuj tátu.)
10.3.2011 19:45 vložil Jakub Kodeš
Tak v našich podmínkách stoprocentně červený, nevím co víc od dvouletého srnce čekat.....přeji Lovu Zdar, tím vám nechci kazit radost, pokud je to u vás lovný srnec, je vše v pořádku.
10.3.2011 19:04 vložil Lukáš Janda
Nevím proč by se měl kdo za takovéhleho srnce stydět. Přeji lovu zdar.sám bych se nebál střílet.
10.3.2011 17:32 vložil Václav Pošvář
souhlasím s panem Šímou a bod!
10.3.2011 08:40 vložil Roman Šima
záleží jaká lokalita, u nás 100% odstřelový, máme tady ročky šesteráky, v horách bych ho asi pustil. Ale na rovinu, kdo z vás rozezná na 100% jestli má rok nebo dva?? u nás bych riskoval chovného ročka. Ale lovu zdar, myslím že správný odlov
10.3.2011 08:28 vložil Jiří Lengyel,starší
Dvouletý?Nevím proč průběrný?Co bychom ještě od dvouletého srnce chtěli..
10.3.2011 08:00 vložil Michal Kulich
Lovu zdar a souhlas s p. Kotasem
9.3.2011 21:29 vložil Marcello
Lovu zdar.Pokud se jedná o dvouletého srnce=průběrný odlov bez dalšího posuzování hmoty paroží.Krásná trofej,a určitě krásný lovecký zážitek.
9.3.2011 19:39 vložil Bc. Filip Pohanka
divous: mylsím že sté pravé vidli by byla stále vidla.
9.3.2011 19:28 vložil Jan Sobol
Tak to si toho ten chudák dvouleták nestihl moc užít když ho skolila kule tohoto ostrostřelce. Podle mě je to velice nadějný a rozhodně chovný srnec. Za takový lov bych se styděl!
9.3.2011 19:02 vložil Bc. Filip Pohanka
tak pánové tehoto srnce znám, má 2 roky a byl střelený na okrese hodonín,já jsem střelil jeho otce asi zitra přihodím foto a možete srovnávat :)
9.3.2011 18:55 vložil Zdenek Š v o m a
Hezká trofej,lovu zdar.
9.3.2011 18:54 vložil Jaroslav chochola
To je vidlák jak má být.
9.3.2011 18:37 vložil Jiří Lengyel,starší
Velice silný srnec,lovci Lovu zdar.Kdy jste jej ulovili?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.