17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Otcův k 60 narozeninám
Otcův k 60 narozeninám
vloženo: 1.2.2012 17:29
autor: Kalous

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

Nebezpečná parta v revíru
Nebezpečná parta v revíru
vloženo: 16.1.2018 09:04
autor: eduard lukáš

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362791 hlasování fotek (68 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jezevec s kuňákem.

Prvního jsem našoulal jezevce, po dél lesa přelezl přes potok a mašíroval si to přímo ke mě. Nachystal jsem se kleknul si a čekal až příšel na 25m. Ulovil jsem ho ranou na ostro, kule mu vnikla do těla na krku, je to vidět. Fena 15kg. Schoval jsem si ji u potoka, že se pro ni vrátím druhý den ráno, překryl smrkovou větví a šoulal jsem dál. Asi po 200m. slysím šelest při kraji lesa, klekám si a poslouchám. Po chvíly vylézá něco co nemůžu identifikovat, tak divně se to pohybuje, jezevec? psík?? Rychlou chůzí se snažím dohnat tu šelmičku. Ta se zastaví, ví o mě, staví se na zadní a to už vím že je to kuna, jasně vidím náprsenku. Kuna odskakuje do lesa a blízkého kanálu. Vtu ránu zaujímám pozici 15m. před kanálem a čekám. Po asi dvou minutách kuna vykukuje a já ustaluji kžíž na náprsence a střílím. Taková divná rána, bodejť by ne, kule proletěla celým kanálem. No na kukuřičnisko na prasata už jsem nedošel. Druhý den beru úlovky, nějaké to foto, oprašuji úlomek z předešlé noci a jdu s veselou domů. Lovu zdar.
vložil: Magnum.
vloženo: 15.11.2011 16:49
zobrazeno: 3667x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

17.11.2011 08:39 vložil Ivo Ondráček
Lovu zdar! Ulovit během jedné šoulačky dva kusy škodné je vzácný zážitek! Ať se daří i nadále.
16.11.2011 19:46 vložil Tomáš Nožička
tak to přeji aby se zadařilo ja bych je musel už budit
16.11.2011 08:32 vložil Magnum.
U nás asi ještě nespí, u kamaráda o 30km. dál byly zalehlí do zimního spánku co mi říkal, už na začátku odstřelu. No přes den je ještě obstojně a navíc hned u lesa je kukuřičnisko na které chodí, mají tam dost svých ochozů, snad se ještě zadaří. Kulovnice je rosslerka.
16.11.2011 08:06 vložil H.J.
Lovu zdar, pěkná flinta, můžu se zeptat na značku?
16.11.2011 05:15 vložil tomas baca
přeji lovu zdar
15.11.2011 22:32 vložil PRO HUNTING, s.r.o
Lovu Zdar
15.11.2011 19:42 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
15.11.2011 18:26 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
15.11.2011 18:23 vložil Ladislava Pliskova
hezky popsáno, Lovu zdar-bodík
15.11.2011 18:08 vložil Tomáš Nožička
to u Vás ještě jezevec? nespí u nás už ven nelezou

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.