17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dnešní vycházka
dnešní vycházka
vloženo: 1.11.2015 17:16
autor:

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
vloženo: 23.3.2020 20:31
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

opalovačka :-)

fxh Kent z Dlouhých dílů - 8 měsíců
vložil: Jan Aubus
vloženo: 3.3.2012 15:35
zobrazeno: 1484x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

6.3.2012 19:52 vložil Jan Aubus
Ahoj Pavle, v noře ještě nebyl krom nějakého sem tam proběhnutí kanálu, ale jinak na nácviku na noru ještě né, ale myslím, si už to nebude dlouho trvat a jsem přesvědčen, že s tím nebude mít sebemenší problém, hlášení u čehokoliv také nezvládá, protože na všem hned visí.. :-). Já chodím na barvách na jistotu a to jako vodič.. hele, viděl jsem na lesních zkouškách super práci jedné fenky pointra, také byla cvičená na srnčí deku, šla jako hlasitý oznamovač, po nějaké době opravdu tuto disciplínu začala plnit, tak jak bylo nahlášeno, ale mezi tím si pochutnala na kýtě položené srnčí zvěře na konci stopní dráhy.. takže já vždy jedině jako vodič..
6.3.2012 17:53 vložil Pavel Trnka
Radost mám velikou, v neděli jsem měl na noře Kentovo sourozence Kessi a Kida z Dlouhých dílů a práce v noře perfektní. Kid by mohl jít z fleku na blafačky a Kessi tak ještě po dvou nácvikách. Oba hlásí na povel a u srnčí deky. Tak Honzo umíte něco podobného, uvažuji vést na barvě hlasiče.
4.3.2012 17:37 vložil Jan Aubus
Karlosi, již od brzkých ranních hodin, kdy byl ještě mráz, to není jak u vás na Jihu.. :-) jsme cvičili na povrchovky, které nám začínají v květnu, takže potom si musel nahřát kosti.. :-), na noru již také brzy dojde.. :-)
4.3.2012 15:28 vložil Karel
Místo flákání by jsi mohl začít trénovat.Ber si z nás příklad :-)Pséci si provětrali noru :-)
4.3.2012 07:44 vložil Jan Aubus
Jirko a kde máš ty toho Tvého Eltona..
4.3.2012 07:44 vložil Jan Aubus
Buď zdráv Tome, i já se těším, až zase vyrazíme společně s vaší smečkou jagošů, proto se ho snažím trochu přismahnout na slunci, aby nebyl v té vaší černé většině za bílou menšinu jako byl Art a ještě k tomu nazýván rasistou... :-)..
3.3.2012 19:47 vložil Tomáš
Ahoj Honzo už se těším na spolupráci o naháňkách těch našich teriérů. :-)))
3.3.2012 17:18 vložil Jirka Mareš
jak to pozoruji tak se nám tady ch.stanice z Dlouhých dílů pěkně roztahuje,Pavel má asi radost. jen tak dál.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.