17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Pohádková "říje 2013 SK I.
"Pohádková "říje 2013 SK I.
vloženo: 26.10.2013 12:19
autor: Milan Opava

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

Černá koule
Černá koule
vloženo: 7.2.2018 09:49
autor: Děda z lesa

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

brum,brum...1
brum,brum...1
vloženo: 8.4.2020 13:47
autor: pali1

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 21 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

víkendové Mici-fotolovy:-))

..v sobotu sem se necítila nejlíp,přesto sem se na posl.chvíli rozhodla že vyrazím na posed.bylo po půl 9 když sem dorazila k posedu,rozhlídla sem se a zjistila že všechno krmení je už pryč,přemýšlela sem jestli má cenu zůstávat,..nakonec sem vylezla na první 2 šprusle když sem za sebou uslyšela jak malý selátka vytáhly.Zachv.se ukázala i bachyňka.bylo to pak vše jak v pohádce,radost jakou sem měla neznala mezí...kochala sem se tak dobrou půl hodinku.natočila sem si i video:-)Pak sem ještě zahlídla jak se o kus dál mele řepka,podle fotopasti to mohla být druhá rodinka,která se přišla najíst kolem půlnoci:-))ale to už sem byla dávno v pěřinách a nechala si zdát,jak mi dneska štěstí přálo:-)
vložil: micinka
vloženo: 1.7.2013 04:48
zobrazeno: 1443x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

3.7.2013 18:37 vložil Jiří Janda
Nádhera !!!
2.7.2013 09:14 vložil Miroslav Franěk
1***
2.7.2013 02:46 vložil František Antl
Moc pěkný příběh, a taky fotka. Krásný!
1.7.2013 23:06 vložil Ladislav Březina
...a to je na přírodě krásné!!!
1.7.2013 20:46 vložil Václav Boxan
1*
1.7.2013 20:45 vložil Vlasta Szokeová
Mici, moc ti přeju ty úžasný zážitky !!!
1.7.2013 16:06 vložil Lubomír Prokeš
Paráda !!!! 1****
1.7.2013 15:37 vložil Zbyněk Oliva
1***
1.7.2013 08:20 vložil Michael Brož
Velká paráda, jen jsi měla ještě napsat o stažených půlkách, když jsi chtěla domů a v řepce to pořád šustilo :o))) I to k tomu patří, aby byl zážitek dokonalý :o))) 1***
1.7.2013 07:44 vložil Ladislav Zvara
1***
1.7.2013 07:39 vložil Jaroslav Vlosovský
Micinko sv. Hubert náš patron přeje všem hodným lidem, kteří se o zvěř starají. A ty ač zatím nemyslivec, tomu věnuješ hodně. Tak ti bylo opět přáno, aby si měla pěkný zážitek. A já ti to mici přeji z celého srdce. Věřím, že se dočkáš i svého prvního skutečného úlovku a budeš ten pěkný pocit prožívat ještě jednou a daleko intenzivněji. A za pěknou fotečku nejen bodík, ale i ...1*******
1.7.2013 06:42 vložil Josef Vršan
1*
1.7.2013 05:50 vložil Petr Chloupek
Pěkné!! :)
1.7.2013 04:51 vložil Tomáš Plíšek
1..:-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.