17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní kňour
Životní kňour
vloženo: 5.2.2014 20:07
autor: Mádl František

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

Belgičanka s vyhazováky
Belgičanka s vyhazováky
vloženo: 10.7.2017 21:30
autor: Jiří Netík

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Portrét
Portrét
vloženo: 7.4.2012 09:29
autor: Mgr. Ondřej Bělka
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363058 hlasování fotek (15 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ranní lišák

Dnes jsem si šel sednout na kazatelnu „pod buky“, která je na hraně lesa a pole s pšenicí s odhodláním zůstat kvůli prasatům do rána. Dorazil jsem asi ve 20hod, ale až do setmění jsem nic neviděl. Měsíc svítil a byla ho půlka, kolem 22hod mi ale zašel za stromy a jejich stín se velice rychle rozrůstal. Přes noc jsem slyšel mnohokrát prasata za kazatelnou, ale ani jednou z lesa nevytáhly. I kdyby ano, pak už byla taková tma, že bych si netroufnul střílet v obavě o ulovení bachyně, protože v obilí nad kolena by selata určitě vidět nebyla. Čekal jsem tedy na rozednění, ale se svítáním už prasata za kazatelnu ani na pole nepřišla. Spěchal jsem do práce, takže jsem byl rozhodnut v 5:15hod z kazatelny odejít, ale plán mi změnil lišák, který mi ve 4:45hod přicházel v koleji ve pšenici směrem ke kazatelně. Když už byl asi 15m ode mě, zmáčknul jsem spoušť a lišák zůstal v ohni. Prasat jsem se sice nedočkal, ale s lišákem jsem byl spokojen. Lovu zdar!
vložil: Aleš Mudrák
vloženo: 30.5.2012 08:07
zobrazeno: 3112x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

31.5.2012 05:41 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
30.5.2012 23:40 vložil Jaroslav Novák
Srdecne Lovu zdar! Je videt i velke myslivcovo srdce,celou noc v lese a rano hned do prace... :-)
30.5.2012 19:27 vložil jirka plánský
to není upozornění,ale reakce na VČS v myslivosti,kde tato otázka byla položena a podle odborníků je to vystupovat,já si myslím ¨,že je to spíš vytahovat nebo vycházet,tak Pavle je to určitě přirozenější než vystupovat
30.5.2012 16:29 vložil Pavel Barvíř
Lovu zdar! Mě teda přijde přirozenější, že prasata z lesa vytahují než vystupují.. ale to je věc názoru.. :-)
30.5.2012 15:09 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
30.5.2012 15:04 vložil Aleš Mudrák
Lovcův dík. Díky Jirko za upozornění, rád se přiučím...
30.5.2012 12:55 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
30.5.2012 08:32 vložil jirka plánský
"LOVU ZDAR"Aleši,(prasata z lesa nevytahují,ale vystupují!!!)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.