17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Tlumení škodné
Tlumení škodné
vloženo: 29.2.2020 16:14
autor: Martin Hanáček

úlovky (svět)

Parochniar
Parochniar
vloženo: 8.5.2017 11:46
autor: NH

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

sv.Hubert***
sv.Hubert***
vloženo: 12.10.2014 19:23
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362870 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní naháňka/3/

***
vložil: Jaromír Hřebejk
vloženo: 27.11.2011 17:32
zobrazeno: 5055x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

28.11.2011 12:07 vložil Agent
Tak se to dela! Pekne to nahnat od plota...
27.11.2011 21:08 vložil Martin Till
Tady jistě nejde o závist,alespoň v mém případě. Nicméně jistě by se dal odlov nemocné nebo slabé zvěře řešit jinak. Pozvěte skopčáky nebo i čechy na individualní lov při kterém si budete jisti že lovíte nejslabší kusy,jistě to bude mít efektivnější výsledky na chovu zvěře no a nějakou kačku to taky hodí né??Jen můj osobní názor!!
27.11.2011 20:11 vložil Jiří Čech
vážený pane kolego jestli je vám z nás kolegů myslivců špatně tak jsi prosím uvědomte že ne každy má to štěstí takového muflona nejenom vydět natož ulovit.Já tedy chodím do lesa také od 6 let ale lovecký lístek mám od 18 let a takového berana jsem měl možnost ulovit za odměnu za loveckého psa a moc jsem si toho považoval.Nedivte se že jsou kolegové jako sršni.
27.11.2011 19:23 vložil Jaromír Hřebejk
Nechci se vás páni myslivci dotknou ale jestli tomuto muflonovi říkáte trofejový,tak to jste asi ještě nepotkali dobrýho muflona co.Myslivci je mi z vás špatně a to dělám myslivost od 6 let a je mi 36.
27.11.2011 18:21 vložil Martin Prokop
Chlapi přečtěte si komentář u první fotky.Já bych z toho nedělal nic velkého a nemorálního....
27.11.2011 18:15 vložil Honza Becher
...že by končil nájem v oboře??? :-)
27.11.2011 18:03 vložil Ladislav Bacina
Ani v oboře s tím nesouhkasím.Proto-
27.11.2011 17:45 vložil Martin Till
Plně souhlasím s Petrem,rozhodně to rozumné není a není rozumné na naháňkách lovit trofejovou zvěř!!!
27.11.2011 17:44 vložil Jaromír Hřebejk
Je to naháňka z obory to jsem zapoměl zmínit a nevidím na tom nic špatného.
27.11.2011 17:38 vložil Petr Pořádek ml.
Myslíš, že je rozumné prezentovat takto na naháňce ulovené berany?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.