17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Uloven 12/2012 , ve volnosti
Uloven 12/2012 , ve volnosti
vloženo: 11.2.2013 12:20
autor: michal bezega

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Moji letošní srnci
Moji letošní srnci
vloženo: 28.8.2012 06:20
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
vloženo: 9.1.2014 14:07
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

sv.Hubert***
sv.Hubert***
vloženo: 12.10.2014 19:23
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362936 hlasování fotek (74 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Náročný dosled...

V sobotu v 22 volá kamarád jestli mohu přiject že střílel na prase to kvíklo a odběhlo někam pryč a že barva není. Tak jsem přijel nasadil Borču ta ověřila nástřel zabrala do šňůry a hajdy za ní přes ten největší bordel trnky a šípky,už se mě zdálo že asi po 250 m jsme ztraceni Borča se zastavila a já se nadechl vemu baterku posvítím a tam lože od barvy paráda volám že je to dobrý že barva je.Jenže prase mělo sili asi ještě dost tak zalezlo do komplexu trnek a zase ty šípky už jsem byl dos popíchaný ale co lov je lov no nedalo se nic Bora na volno a do trnek najednou hrubý vrčení a následně pohyb v trnkách to už ho měla .Omyl pro nás praseti se ven nechtělo takže hodinu jsme obíhali trnky a hledali jej což o to psa jsem vyděl ale prase ne:-)Asi po hodině stavění Borča přehnala kňourka do miň zarostlého porostu a tam sem jej chtěl dostřelit zase omyl jak jsem se přibližoval tak na mě prase vyjelo a já vyfáral tak rychle jak to šlo pak jsem zakopla pad .No měl jsem toho dost a konečně to prase dostřelil ranou na krk to by ještě vše šlo ale jak vytáhnou prase z trnek to už bylo něco jiného ale touž byla prča pač leželo a já měl radost ze psa jdeme na Memoriál takže další trénink na ostro celkem to trvalo dvě hodiny v těžkém terénu kňourek ta 70kg hodně nízká komora přestřelený běh nad kloubem ale práce psa k nezaplacení jak si to vychováš tak to máš a co ho naučíš to umí .Následně pocta zvěři, transport a mě se povedlo ještě ve dvě v noci ulovit lišku z nového posedu a tak sme jej zajeli .Takže přátelé Lovu zdar a loveckým psům obvzlášt zdar Bohušu....
vložil: bohuslav šeda
vloženo: 28.9.2015 10:21
zobrazeno: 1667x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

1.10.2015 07:03 vložil Zbyněk Jílek
Lovu zdar,šikovnej pejsek.
29.9.2015 10:20 vložil František Mlčoch
Super práce,Bohušu!!!
29.9.2015 10:10 vložil Petr Samek
Po takové práci si Borča zaslouží ležet na zádech a vystrkovat pul....!
28.9.2015 19:21 vložil bohuslav šeda
Petře to máš pravdu radost to byla velká a jsem na ní dost hrdý :-))))
28.9.2015 17:54 vložil Ellhenický Petr
Hádal bych o něco víc,ale dobrá práce a věřím, že jsi z ní měl pomalu větší radost než bys ho ulovil sám.
28.9.2015 12:35 vložil ing.Karel Rait
Velké Lovu zdar Vám oběma(myšleno i se psem!)
28.9.2015 10:49 vložil Jiří Lengyel,starší
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.