17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 3.   17.10.2019
Podhorský král. č. 3. 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:50
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

raritka
raritka
vloženo: 17.2.2012 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Rys..
Rys..
vloženo: 5.3.2013 18:58
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zase jedna lištička

Dnes v 5,30 se mi povedlo ulovit lišku na vzdálenost cca 200 metrů na z večera posíklé louce ráží 7,64 po ráně liška zmizela a předpokládal jsem chybenou ránu aš na nástřelu bylo zřejmé že liška nemohla udělat ani krok ba ani neodkázala jak stála tak padla.Tomuto lovu předcházelo setkání s cca 120kg bachyní lončačkou a zhruba 15 selátky,dík sv.Eustachu za další krásný zážitek.Lovu zdar.
vložil: Petr Pour
vloženo: 3.7.2011 08:28
zobrazeno: 3191x
hodnocení: 12 hlasů



Komentáře:

4.7.2011 20:41 vložil Petr Pour
Hoši za tu čárku se omlouvám jinak Lovu dík.
4.7.2011 12:21 vložil Antonín Konvičný
Lovu Zdar,taky moc nechápu tu konverzaci o té zapomenuté čárce,prostě zapomněl,to se stane.Nechápu že se tady poslední dobou rozmáhá pořád nějaké rýpání atd.Prostě to nechápu
3.7.2011 20:18 vložil Jan Horáček
To White power: kult sv. Eustacha - patrona myslivců byl u nás zaveden už v 16. stol...., kult sv. Huberta až v 18. stol...v myslivecké literatuře najdeš vše, když chceš..., případně i na netu...Lovu zdar!
3.7.2011 15:30 vložil Ivan Procházka
Omlouvám se ,ale absenci čárky jsem si neuvědomil.
3.7.2011 15:25 vložil Ivan Procházka
OK.A\BK
3.7.2011 15:08 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
3.7.2011 13:45 vložil Zdenek Š v o m a
Nebo tam má bejt místo čárky "S" ? :-) LOVU ZDAR!
3.7.2011 12:29 vložil Jan Horáček
Pokud tam ta čárka měla opravdu být, tak její absence je osudová...a za chyby se platí....
3.7.2011 11:00 vložil Trautenberg
Kurva, proč do sebe musite furt rejt!!! Tak tam zapomněl udelat čárku, bachyne , loncacka a jijich selata!!! to opravdu jste tu samy rejpalove??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3.7.2011 10:31 vložil Ivan Procházka
Ještě jsem Ti zapoměl napsat,že jsi velký odborník ,když poznáš ,že 120kg bachyně je lončačka.Ty selata samozřejmě nejsou jenom její.,LOVU ZDAR,
3.7.2011 10:19 vložil Ivan Procházka
,LOVU ZDAR,
3.7.2011 08:47 vložil Kuba
LOVU ZDAR.šikula
3.7.2011 08:44 vložil Vladimír Filip
Lovu zdar Peťo !!! Dobrá práce.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.