17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

ŘÍJE 2012 v Topolčiankách
ŘÍJE 2012 v Topolčiankách
vloženo: 17.10.2012 09:07
autor: Libor Kříž

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Nezapomenutelné ráno
Nezapomenutelné ráno
vloženo: 24.7.2020 20:46
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362968 hlasování fotek (106 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní ranní lončák

váha: 56 kg

Ranní čekaná u strniště posekané pšence by se dala nazvat-"Víc štěstí jak rozumu".Včera večer začali sekat vedle pole zralé řepky pšenici.Do tmy kombajn hučelu lesa a ničeho zajimávého jsem se nedočkal.Ráno ve čtyři hodiny sedím opět na stoličce na rohu zahrady,kde byl předpoklad návratu zvěře do krytu řepky.Krom čtyř kusů srnčího nebylo na strništi nic vidět.Sedím zhruba do 5.15 a opouším místo svého čekání a jdu zpět k autu po vyjeté koleji asi deset metrů v řepce.Docházím pomalu na kraj k lesu,když mi něco říká ať se podívám zpět po cestě.Otočím se a v tu chvíli na tuto širokou cectu se mi na pětset metrů postaví divočák.Na tuto dálku nepoznávám o jaké prase jde,ale vidím,že přechází přez malý pruh řepky na posakané strniště.Rychlým krokem se vracím zpět k zahradě a již prohlížím prase dalekohledem a zjišťuji,že se jedná o kňourka,ale zdá se mi trochu větší.Po chvili se rozhoduji,že budu střílt,že bude mít do 60kg.To již je kulovnice pevně v trojnožce a čekám jen až se postaví,aby zásah byl tam kde má být.Po ráně divočák zůstává v ohni a jen krátce odkazuje.Mladý kolega z našeho MS,který čekal na druhé straně pole mi předal úlomek,praseti poslední hryz a za vycházení ranního sníčka odvážím černého rytíře našich lesů domů.Lovu zdar.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 24.7.2012 14:36
zobrazeno: 3729x
hodnocení: 34 hlasů



Komentáře:

26.7.2012 20:56 vložil Pavel Prokop
Kdy chlapi chodíte do práce,že jste pořád ráno venku.Lovu zdar
26.7.2012 18:00 vložil Michal Bledý
Lovu Zdar! působivá fotografie!
25.7.2012 19:02 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar!
25.7.2012 08:19 vložil Michael Brož
Lovu zdar! Když se daří :)))
25.7.2012 06:23 vložil Josef Vršan
Milane Lovu zdar - jen tak dál
24.7.2012 22:55 vložil ladislavkohousek
Milane LOVU ZDAR.
24.7.2012 22:53 vložil Miroslav Franěk
Milane máš pěknou ranní sérii úlovků -Lovu zdar!!U nás teprve nyní začali sklizeň řepky.
24.7.2012 22:00 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR,teda ty jim dáváš počudit,to nemůžeš ani stačit sežrat.HAHAHA.
24.7.2012 21:31 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
24.7.2012 20:54 vložil Jindra Peřina
Lovu zdar.
24.7.2012 20:31 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar!
24.7.2012 18:13 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
24.7.2012 17:42 vložil JARDA30-06
LOVU ZDAR!!! Teda ty jim Milane dáváš!
24.7.2012 15:32 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!
24.7.2012 15:04 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
24.7.2012 14:41 vložil Miloš Nejezchleb
Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.