17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Bronzový beran
Bronzový beran
vloženo: 17.5.2012 18:06
autor: Obora "Kuřim"

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

PÉŤŮV RARIŤÁK.
PÉŤŮV RARIŤÁK.
vloženo: 2.10.2015 04:11
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

"Horal"
"Horal"
vloženo: 17.2.2014 19:13
autor: Svatopluk Šedivý

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 9.1.2012 16:00
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

kuna lesní

...velmi bystrá a opatrná,ale dá se přelstít ;)
vložil: Pavel Kaňka
vloženo: 2.1.2013 18:42
zobrazeno: 5966x
hodnocení: 38 hlasů



Komentáře:

3.1.2013 19:58 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
3.1.2013 15:58 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar a tiše závidím, kunu ulovenou zatím nemám, snad se mi někdy taky nějaká připlete do cesty :-)
3.1.2013 06:08 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
2.1.2013 23:47 vložil Ivo Ondráček
No vidíte. A my tu u náš ročně ulovíme cca 15-20kun a z toho bývá s železnou pravidelností aspoň 5 lesaček. Jinak máte naprostou pravdu, že všude jinde od Znojma přes Brno až k nám na Vysočinu, kam jezdím vím, že ten poměr je cca 5:1 pro skalačky. Tož jsem byl zvědav jestli i jinde mají takovou raritu jako u nás...:)
2.1.2013 23:40 vložil Ivo Ondráček
No vidíte. A my tu u náš ročně ulovíme cca 15-20kun a z toho bývá s železnou pravidelností aspoň 5 lesaček. Jinak máte naprostou pravdu, že všude jinde od Znojma přes Brno až k nám na Vysočinu, kam jezdím vím, že ten poměr je cca 5:1 pro skalačky. Tož jsem byl zvědav jestli i jinde mají takovou raritu jako u nás...:)
2.1.2013 23:13 vložil Lubomír Černý
Souhlasím s Františkem,lesaček je jistě méně.Jinak Lovu zdar.
2.1.2013 23:06 vložil František Mlčoch
Ještě jsem chtěl podotknout ,že v honitbě jsem bezmála denně...
2.1.2013 23:01 vložil František Mlčoch
Kolego ,nejen u nás ,ale všude kde jsem byl jsem s místními rozebral i kuny,protože lov škodné je pro mě prioritní.Shodli jsme se ,že skalaček je nepoměrně víc než kun lesních.Sám mám ulovenou jen jednu kunu lesní a za poslední roky jsem ji viděl jen 3x ,z toho jednou v Jeseníkách.Oproti kuně skalní ,které jsou plné nejen vesnice ,ale i města...
2.1.2013 22:42 vložil Ivo Ondráček
Pane Mlčoch, proč zapomenout?
2.1.2013 22:39 vložil František Mlčoch
Pro Ivo Ondráček-na ten poměr můžete klidně zapomenout...
2.1.2013 21:49 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
2.1.2013 21:19 vložil Jan Kořínek
Lovu zdar!!!Pošli mě trochu sněhu tady je prd vidět:)pěknej začátek novýho roku jen tak dál.
2.1.2013 20:34 vložil Ivo Ondráček
Ale krasavice!:) Lovu zdar! Kolik jich v revíru máte? U nás je poměr skalačka:lesačka tak 2:1...?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.