17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muflon
Muflon
vloženo: 29.9.2020 13:27
autor: Jan Mužík

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

Sestřičky
Sestřičky
vloženo: 6.10.2013 15:58
autor: Jan Frank

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

ŕŕŕŕ...
ŕŕŕŕ...
vloženo: 7.4.2013 18:11
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760974 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362805 hlasování fotek (9 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Husy polní

spočítá je někdo?:-)
vložil: Tomáš Mika
vloženo: 15.11.2011 09:41
zobrazeno: 1638x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

16.11.2011 12:38 vložil Martin Žatka
Před 3 lety jsem taky poblíž Javorníka, tuším mezi Javorníkem a Starou Červenou vodou či jak se to jmenuje, viděl velké hejno na ozimu.Pro mě to byl neskutečný pohled tenkrát.
16.11.2011 09:53 vložil jirka plánský
tak s těmi co odlétají(omlouvám se,nevšiml jsem si,že odlétají)počítal jsem to znovu je jich 543 pan Jirgala má pravdu.
16.11.2011 06:12 vložil Tomáš Mika
Jsou to husy polní, jsou tady pravidelně, přilétají od polských jezer (Otmuchow,Nysa). Posedávají podél česko/polské hranice na Javornicku. Vloni se mi podařilo na dvou raních tazích ulovit 4kusy.
15.11.2011 22:20 vložil PRO HUNTING, s.r.o
jo na zemi, to je paráda, nám jich létalo o víkendu několik tisíc, ale díky pěknému počasí všechny vysoko a na výstřely těch co to nevydrželi, se jen trochu přizvedly a šly dál. Tak snad příště. :-)
15.11.2011 16:53 vložil marie stanikova
nádhera 1*
15.11.2011 14:48 vložil Aleš j.
Husy polní, nebo velký, jestli polní, tak bych se chtěl zeptat, kde?
15.11.2011 14:17 vložil Tomáš Mika
Přilétající není ani jedna.:-) všechny prchaly když mě viděly. Jinak je jestli jte napočítali přes 500, tak je to asi třetina co jde na fotce vidět, vedle jich bylo ještě dost. Ale jestli to fakt někdo počítal, tak se divím.....mě by se nechtělo.
15.11.2011 14:16 vložil Tomáš Mika
Přilétající není ani jedna.:-) všechny prchaly když mě viděly. Jinak je jestli jte napočítali přes 500, tak je to asi třetina co jde na fotce vidět, vedle jich bylo ještě dost. Ale jestli to fakt někdo počítal, tak se divím.....mě by se nechtělo.
15.11.2011 13:42 vložil Filip Pětivlas
tech priletajicich je vic, ja jich napocital 44, na ty sedici tolik casu nemam :)
15.11.2011 12:15 vložil David Jirgala
543
15.11.2011 12:08 vložil Jindřiška Padalíková
Nebo 515 ?! :)))
15.11.2011 11:43 vložil jirka plánský
486 s těmi co ještě přilétají 514 husiček.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.