17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

Baikal 2019 - druhý tetřev
Baikal 2019 - druhý tetřev
vloženo: 7.5.2019 07:05
autor: Martin Mati

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu č.2
Milenky mého mysliveckého dědu č.2
vloženo: 3.4.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

na dreve
na dreve
vloženo: 19.5.2019 13:46
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243705 fotek (11 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní hon MS Pátek

váha: 12 kg
věk: 1 let

Dnešní hon se vydařil, ráno bylo umrznuto, svítilo sluníčko, pohodový den, i když chvílemi byla pěkná kosa, jak se ochlazovalo. V první leči nic, v druhé byla černé, v třetí a čtvrté taky! V třetí leči jsme táhli stráň, ve které je bývalý ovocný sad, dnes velmi zarostlý a neudržovaný, my tomu místu říkáme „Boček“. Sotva jsme tam nastoupili, kluci viděli něco, co na ně vykouklo z křoví. Nebyli si ale jistí, tak volali, že v leči může být černá. Sotva jsem udělal pár kroků v leči, vedle kamarádi začali volat „prasata, prasata!“ a kolem mě se vyrojilo cca 20 ks černé, asi na dva metry!! Počkal jsem, až přeběhnou, vystřelil, ale minul. Ve snaze rychle přebít mi ujela noha, spadl jsem na zem, rychle přebil a v kleče na jedné noze vystřelil na opozdilé sele, které zůstalo okamžitě v ohni. Další kamarád vystřelil na další prase, které se sice překotilo, ale běželo dál, ale zatím co já jsem vyvrhoval svůj ulovený kus, tak ho úspěšný střelec spolu s kolegy dosledoval a dostřelil. Výsledkem byly 4 kusy černé, uteklo tak 30-40 prasat. V některých místech se nedalo střílet, jinde byla černá chytřejší než my a utekla bez rány. Lovu zdar!
vložil: Kamil Plíšek
vloženo: 29.12.2012 20:40
zobrazeno: 3864x
hodnocení: 40 hlasů



Komentáře:

1.1.2013 16:55 vložil Miroslav Franěk
Kamile-Lovu zdar!!
30.12.2012 17:09 vložil Václav Cibulka
Lovu Zdar !
30.12.2012 15:10 vložil Martin Sokol
Škoda, že jsem s Pepou nestihl vyfotit jeho úlovek :(.Jinak ještě jednou, Lovu zdar!
30.12.2012 14:49 vložil Josef Fojtík
Lovu zdar ! Dobrý střelec, pěkná flinta a vysledek je tady :-))
30.12.2012 14:16 vložil Kamil Plíšek
Tomáš Svoboda: Dobří střelci jsou vždycky zváni ;-) Jirka Janek: Spoustu srnčího, sem tam nějaký zajíc, bažantů po málu, liška pokud vím žádná, letos jsou v našem revíru vidět velmi málo.
30.12.2012 12:15 vložil Stanislav Nechanický
Lovu zdar,kamaráde :)
30.12.2012 11:59 vložil Tomáš Plíšek
lovu zdar....:-)
30.12.2012 10:54 vložil jiří janek
Kamile lovu zdar,potkali jste jinou zvěř než prasata?
30.12.2012 09:55 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
30.12.2012 09:01 vložil Ivan Procházka
,LOVU ZDAR,
30.12.2012 08:57 vložil Miloš Chocensky
Lovu zdar
30.12.2012 08:52 vložil Jaroslav Vlosovský
Kamile lovu zdar.
30.12.2012 08:34 vložil Tomáš Svoboda
Velmi,povedený hon,díky kamarade za pozváni,lovu zdar
30.12.2012 07:41 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
30.12.2012 07:15 vložil Milan Ječný
Kamile,lovu zdar.
29.12.2012 22:26 vložil Katy Langmajerová
Lovu zdar!
29.12.2012 22:10 vložil Martin Sokol
Lovu zdar,Kamile!
29.12.2012 22:04 vložil Jiří Lengyel,starší
1* Lovu zdar!
29.12.2012 21:54 vložil Josef Šlapák
Lovu zdar!
29.12.2012 21:34 vložil Kamil Plíšek
GH: Sportovní jednohlavňový speciál z Iževsku ;-) 4 all: Lovcův dík!
29.12.2012 21:28 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR!!!!!
29.12.2012 21:19 vložil Georg Hanke
Lovu zdar. Copak to máš za flintu?
29.12.2012 20:42 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar,Kamile!!!
29.12.2012 20:41 vložil Pája Mafi von Mafijánek
lovu zdar:-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.