17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj úspěšný lovecký víkend
Můj úspěšný lovecký víkend
vloženo: 18.2.2019 19:43
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

sibiř
sibiř
vloženo: 29.9.2015 21:28
autor: František Strnad

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

Sbohem Moravo
Sbohem Moravo
vloženo: 27.4.2016 23:22
autor: Jiří Netík

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

Lynx lynx u Kautského
Lynx lynx u Kautského
vloženo: 15.7.2017 21:15
autor: František Bukovský

myslivecké umění

farbiarka
farbiarka
vloženo: 31.3.2013 13:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760981 komentářů fotek (10 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362831 hlasování fotek (35 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dino - Slovácký pohár 2012

vložil: Jiří Háza
vloženo: 17.12.2012 17:02
zobrazeno: 1772x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

18.2.2013 22:16 vložil Míja
1***
17.2.2013 08:22 vložil Karel Krátký
krásnej pes jsem rád že jsou tady i příznivci tohoto plemene mám taky štěnně ast a doufám že se mi ho podaří vycvičit a bz a bzh jinak na pobarvené stopě mě pracoval už v 5 měcících a docela mu to šlo
19.12.2012 12:55 vložil Jiří Háza
Toto plemeno vřele doporučuju. Dbejte ovšem na naprostou důslednost při výchově a doporučuju od štěněte častý kontakt s ostatními psy. Rozhodně ho jiný pes nesmí napadnout... Kontakt na naši chovatelku je zde: http://blossomstaff.cz/cz/
19.12.2012 11:30 vložil roman suchý
supr, taky si chci pořídit am stafa, jen tak dál :-)
19.12.2012 09:30 vložil Jiří Háza
Akorát bych měl o něj v případě černé celkem strach, protože on si myslí, že je nejsilnější a asi by to s ním špatně dopadlo. Černou jsem s Dinem ještě nikdy neměl možnost dohledat, protože zatím nejsem myslivec a ani známí mě zatím nevolali na dohledání. Na černou prostě nemám zkušenost a v případě, že nebude zhaslá, nevím, jak by se Dino choval...
19.12.2012 01:53 vložil Jakub Pechlát
krásnej pes..začínaj se tu oběvovat čim dál častšji :-) myslim,že to jsou dobrý psi,hlavně na černou...
18.12.2012 23:14 vložil Masaj
Njn, češi jsou konzervy.Černá by mu asi voněla víc...:-)
18.12.2012 10:50 vložil Jiří Háza
Dobrý den, díky za kladné ohodnocení. Ty fotky jsou z lesních zkoušek, kde jsme dohledali za 3, ale ze všech 10ti disciplín jsme ten den bohužel nezvládli nahánění (sám dodnes nevím proč, ale je to prostě práce se zvířetem...). V neděli na barvářských zkouškách byla stopa velmi náročná, ale naštěstí jsme kus dohledali za 1. Je to můj první pes a navíc plemeno Americký stafordšírský terier, který je u nás vnímán všelijak, takže i tento výsledek považuju za osobní úspěch a především se toto plemeno snažím prezentovat jako fantastického lidského společníka, který je v dobrých rukou také schopen výcviku a složení zkoušek. Jiří Háza
18.12.2012 10:26 vložil Masaj
Krásnej pes...
17.12.2012 18:23 vložil David Jirgala
Jak jste dopadli?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.