17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 10.12.2014 23:55
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Kuba a Kubula
Kuba a Kubula
vloženo: 18.6.2019 06:57
autor: Petr Hruška

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 27.8.2015 07:00
autor: jirka krbeček

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243694 fotek (14 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (34 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

kýta na jalovci

maso prošpikujeme,osolíme,potřeme rozehřátým máslem a obalíme v drceným jalovci,necháme do druhého dne odležet.pak orestujeme po obou stranách aby se maso zatáhlo,dáme do pekáče a potíráme směsí z plnotučné hořčice a slivovice,občas podlijem.až je masíko měkké podáváme s knedlíkem,nebo chlebem:)
vložil: micinka
vloženo: 1.6.2013 07:10
zobrazeno: 1979x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

1.6.2013 23:13 vložil Vlasta Szokeová
Jo, chleba ale bez masa !!!
1.6.2013 19:02 vložil Jaroslav Vlosovský
Pánové a pro ostatní mohu jenom dodat,že ani prase v žitě,ba ani v kukuřici si tak neužije,jako jsem si užil u této lahůdky já.
1.6.2013 18:53 vložil Jaroslav Vlosovský
Milane Vašíčku beru to jako přátelské závidění a jsem rád, že se k tomu upřímně hlásíte. To není jako slintat na prázdno na klávesnici u obrazovky a jít si dát kousek nějakého zbytku z předchozího dne. To je lahůdka k pohledání a od micinky pánové obzvlášť. Můžu říct, že je fakt co závidět.
1.6.2013 18:53 vložil micinka
marek V.: jaký to má význam,netušim, "jak sem koupila tak prodávám"..v každém případě se po tom nebudete motat,jako když ji dáte do těla v tekutém stavu:-))
1.6.2013 18:45 vložil František
to jo tu slivovici jsem jeste nikoho nevidel pouzivat :) má to nějáký skrytý význam?
1.6.2013 11:35 vložil Milan Flora
S tou slivovicou to muselo mít zajimavou chuť, musím někdy vyzkošet. Ani si to nedovedu představit, jelikož slivovicu užívám výhradně jen vnůtorně... 1***
1.6.2013 10:02 vložil Roman Skřejpek
Přátelé,asi málo komu se poštěstí aby měl doma jak pohlednou milenku tak perfektní kuchařku,jo hold má to někdo štěstí:-))))a vůbec váží si toho štěstí?
1.6.2013 09:10 vložil Tomáš Plíšek
mlask.....:-) 1
1.6.2013 08:39 vložil Michael Brož
1***
1.6.2013 08:39 vložil Lubomír Prokeš
Perfektní!!!!!!! 1****
1.6.2013 08:20 vložil Milan Vašíček
pane Jaroslavě i když se to nemá, tak Vám závidím a určitě nejsem sám :o)
1.6.2013 07:20 vložil Jaroslav Vlosovský
Exkluzivně to vypadá, hned se zlepší Jardovi nálada. Ke stolu dej mi židličku a naber pěknou porcičku. Děkuji....:-)))...1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.