17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Taký menší-:)
Taký menší-:)
vloženo: 5.1.2014 15:22
autor: Luboš Ondrášik

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.3.2012 09:05
autor: Marek Drha

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
vloženo: 23.3.2020 20:31
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Portrét
Portrét
vloženo: 7.4.2012 09:29
autor: Mgr. Ondřej Bělka
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363198 hlasování fotek (19 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Pasování

Tak to probíhalo pasování na lovce černé zvěře :)))
vložil: mader tomaš
vloženo: 10.12.2012 18:43
zobrazeno: 3054x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

17.3.2013 19:21 vložil Leon Zumr
ty ruský tradice jsou strašný :-((((
13.12.2012 15:07 vložil Petr Samek
Také souhlasím s tím, že pasavání na lovce jakékoliv zvěře, by měl být důstojný a pro všechny zůčastněné slavnostní akt. Pokleknutí na jedno koleno a pasování loveckým tesákem, je jistě důstojnější, než válení se po zvěři na všech čtyřech a třískání lískovkou. Respektuji však, jiný kraj, jiný mrav. I když už toho dnes moc není, máme tradice na které můžeme být hrdí.
11.12.2012 20:52 vložil Roman Skřejpek
Tohoto druhu pasování jsem byl jako učastník v mnoha případech,takhle se pasuje v Rakousku a v Německu a také v Maďarsku.To naše pasování je však daleko krásnější,myslím loveckým tesákem a ne jedomu zahraničnímu hostu se leskla slza v oku.
11.12.2012 17:43 vložil mader tomaš
Pro Patrola : opravdu nechápu proč se tady někdo schovává za nějaké přezdívky či něco jiného to mi hlava nebere a než se začnete do někoho nebo něčeho navážet tak si nejprve zjistěte vše o dané věci či zaležitosti než začnete rejpat
11.12.2012 16:53 vložil Kuba
Svatá pravda pane Patrol. Ve škole na prvni Loveckej listek nas varovali nedělat tuto šikanu atd.
11.12.2012 09:43 vložil Roman Hlávka
Pasování na mazáka.
11.12.2012 07:33 vložil patrol
Vážený pane mader, již jsem se zde představoval mnohokrát, ale specielně pro Vás mé jméno je Franta Adámek. To že je to na Slovensku bohužel dle fotky nepoznám, ale domnívám se, že myslivecké tradice byly převzaty ještě za bývalého Českoslolvenska společně, ale je faktem, že toto zostuzení lovců je jejich zábava. Nechci se dotknout kolegů ze Slovenska, nic proti nim nemám a jsou to dobří kamarádi, sám jezdím na Slovensko na jeleny, ale tento způsob pasování je nevhodný. A ta fofr škola u mne už trvá 40 let, takže i o pasování něco vím a pár myslivců jsem již odpasoval.
10.12.2012 20:32 vložil mader tomaš
Ach jo Patrole nejdřive se představ a pak je to na Slovensku a tvé znalosti o jejich tradicích je hodně mizivé ono asi vše vid hold fofr škola neumí zázraky
10.12.2012 19:48 vložil Jan Kahoun
Myslel jsem si, že tento nešvar už vymizel. Kladný hlas jsem dal omylem.
10.12.2012 19:15 vložil patrol
Naučte se napřed pasovat a potom se do takové věci s chutí puste. Tohle je bohužel pouhé zesměšnění lovce a české myslivosti a tradic.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.