17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

zlatá dvojice
zlatá dvojice
vloženo: 17.11.2015 19:05
autor:

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Jelen ze včerejších úlovků
Jelen ze včerejších úlovků
vloženo: 3.11.2015 08:24
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Je trochu vidět
Je trochu vidět
vloženo: 14.1.2020 09:02
autor: Děda z lesa

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu č.2
Milenky mého mysliveckého dědu č.2
vloženo: 3.4.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

rys
rys
vloženo: 6.2.2019 15:51
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

na dreve
na dreve
vloženo: 19.5.2019 13:46
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761029 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363182 hlasování fotek (105 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj letošní úlovek

váha: 20 kg
věk: 1 let

vložil: David Sláma
vloženo: 10.12.2013 18:14
zobrazeno: 6765x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

14.12.2013 20:31 vložil Jan Horáček
Pokud bude čím dál méně špatných fotek, bude jen dobře. Lovu zdar.
13.12.2013 16:01 vložil Radek Chalupník
Dejve LOVU ZDAR!že jsi to ani nehlásil co úlovek je to krásný a co se týká těch nedostatků jak někteří píšou tak na ně vůbec nereaguj protože kvůli právě těm je fotek čím dál méně oni tam přitom nemají ani jednu fotku a místo GRATULACE chtějí vidět právě jen to co chtějí(TY NEDOSTATKY) ještě jednou LOVU ZDAR!
12.12.2013 11:19 vložil Petr Kubíček
Lovu zdar Davide,gratuluju.Snaž se aby byl pes co nejvíce ve zvěři a na komentáře některých kolegů nereaguj.Každý má svůj recept jak cvičit psa a jinak naprosto souhlasím s přítelem veroslavorlovsky.
11.12.2013 19:59 vložil Karel Chalupník, MVDr.
..v případě loveckého použití samozřejmě vůdce...:-)
11.12.2013 19:58 vložil Karel Chalupník, MVDr.
Každý psovod štěstí svého psa strůjcem...měl jsem tam napsat ZBYTEČNĚ olizovat barvu. Chápu že bez kontaktu se to při lovu neobejde, leč vznik onemocnění závisí na infekční dávce, takže čím méně kontaktu, tím lépe...ale jak jsem už napsal...každého věc.
11.12.2013 15:06 vložil Martin Jelínek
Lovu zdar kamaráde!..prase bylo uloveno v tlaku..
11.12.2013 09:56 vložil Ondřej Procházka
Chlapi vy fakt nezklamete. Lovu Zdar!
11.12.2013 09:09 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
11.12.2013 06:31 vložil veroslavorlovsky
Lovu Zdar ! podle mě fotka v tlaku bezprostředně po akci, ne na výřadu, tak nebrblejte o etice...jinak by mě zajímalo pánové, jak chcete lovit se psem, aby si nelíznul barvy, či nepoškubal prase za osiny-))), ano Aujezkého choroba je velký strašák(problém) pro nás co se psy lovíme, ale bez kontaktu to nelze !!!Jinak pane Slama, jak se pes jmenuje(chov. stanice)
11.12.2013 05:02 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
10.12.2013 22:27 vložil Karel Chalupník, MVDr.
...protože je dost nezodpovědné kvůli současné nákazové situaci u černé nechat psa olizovat barvu.
10.12.2013 19:33 vložil PSÁŘ
Lukáši,chápu.Ovšem proč do toho taháte Aujezkého chorobu???
10.12.2013 18:27 vložil David Sláma
Omlouvám se za mysliveckou etiku.
10.12.2013 18:25 vložil David Sláma
Omlouvám se za mysliveckou etiku.
10.12.2013 18:20 vložil Lukáš Fanta
Lovu Zdar! Bohužel bez dalšího komentáře, těch prohřešků proti myslivecké etice a tradicím je na fotce více, včetně veterinárních (Aujezsky) :-(
10.12.2013 18:19 vložil Miroslav Novak
Lovu zdar...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.