17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Král z Hutí
Král z Hutí
vloženo: 21.2.2013 17:43
autor: Tomáš Hrachovec

úlovky (svět)

Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
vloženo: 24.2.2016 13:58
autor: Radek

trofeje

Lednový
Lednový
vloženo: 13.1.2018 18:43
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

MAJÍ SVÉ KOUZLO.
MAJÍ SVÉ KOUZLO.
vloženo: 31.7.2014 04:09
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

farbiarka
farbiarka
vloženo: 31.3.2013 13:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včera u nás

Mnoholetá práce lesníků zmařena během pár minut.
vložil: Richard Klír
vloženo: 8.8.2015 11:36
zobrazeno: 2770x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

11.8.2015 10:05 vložil Ida K.
To je hrozný pohled...
9.8.2015 11:17 vložil František Mlčoch
Pohroma...
9.8.2015 06:44 vložil Jaroslav Novotný
Pokud je to od kombajnu,tak se s tím nic nenadělá.Jinak jsem myslel zahození vajglu,atd.
9.8.2015 02:06 vložil Richard Klír
Tenhle případ způsobila jiskra od kombajnu :(
8.8.2015 20:22 vložil Petr Kostka
http://www.hzscr.cz/clanek/hasici-jiz-nekolik-hodin-likviduji-pozar-lesa-na-sumpersku-krchleby.aspx
8.8.2015 20:19 vložil Petr Kostka
U nás už letos hořel les dvakrát. Poprvé blesk, podruhé nejspíš neopatrný turista. http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fwww%2Ehzscr%2Ecz%2Fclanek%2Fhasici%2Djiz%2Dnekolik%2Dhodin%2Dlikviduji%2Dpozar%2Dlesa%2Dna%2Dsumpersku%2Dkrchleby%2Easpx
8.8.2015 20:01 vložil Jiří Zábran
Hrúza.
8.8.2015 18:09 vložil Milan Janovský
Peklo v živém přenosu !!!!
8.8.2015 16:13 vložil jenda
No to mě ho teda vyndej . Jak může neopatrrnost, blbost a lhostejnost za to že se dělají žně ,a počasí je holt takové jaké je tomu , bohužel už zase " neumíme poroučet ". Ve valné většině je to jiskra od kombajnů ,lisů na slámu apod. a může bejt v sebelepším stavu prostě kamen jiskra a je pršvih na světě. Jedině nedělat žně a koupit to z Polska nebo zpřátelené Ukrajiny. JINAK SOUHLASIM ŽE JE TEN OHEŇ PRUSER !!
8.8.2015 16:04 vložil doupovský vlk
Smutny pohled,u nás konečně teď začalo pršet tak snad to pomuže už nam tu taky hořelo :-(
8.8.2015 16:04 vložil doupovský vlk
Smutny pohled,u nás konečně teď začalo pršet tak snad to pomuže už nam tu taky hořelo :-(
8.8.2015 15:03 vložil bohuslav šeda
Tady Ty Vole je na místě to je neštěstí...
8.8.2015 12:50 vložil Jaroslav Novotný
Bohužel,ted to je na denním pořádku.Trocha neopatrnosti,k tomu stejný díl lidské blbosti a lhostejnosti a průser je na světě.Tady je to taky jak na Sahaře,strach si pomalu i zapálit doma na zahradě,v lese už vůbec né.Snad už to dostane rozum a trochu sprchne.Uvidíme.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.