17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lišák
Lišák
vloženo: 13.1.2020 06:02
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

Ze říje
Ze říje
vloženo: 8.9.2014 21:46
autor: Svatopluk Šedivý

zbraně

Pro radost
Pro radost
vloženo: 20.1.2019 12:28
autor: jan koštoval

fotopast

Odpolední návštěva
Odpolední návštěva
vloženo: 17.4.2014 11:38
autor: Honza

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761019 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363032 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

jablečný závin..

..pro ty co si rádi osladí život:)
vložil: micinka
vloženo: 12.9.2013 07:26
zobrazeno: 1503x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

15.9.2013 09:35 vložil Miroslav Vacek
Vypadá jak štrůdl ale spíš je to závin každopádně mňamka.1*****
13.9.2013 06:43 vložil Josef Vršan
1*
13.9.2013 06:06 vložil František Antl
Buchty, koláče, NE!, ale štrůdl JO!
12.9.2013 23:39 vložil Vlasta Szokeová
Zítra si ho udělám taky 1***
12.9.2013 17:42 vložil Jaroslav Novotný
Číčo,pošli mi sem jednu štangli na noc do rachoty.Tohle můžu.
12.9.2013 15:53 vložil Štefan
Jak sú jablka premiešané makom tak kúsek si dám.
12.9.2013 15:41 vložil Milan Flora
Miško, věřím, že je to moc dobrý, ale to je jedno z jídel co nemusím, lebo by mě to roztrhlo jak "dělostřelecké šrapner "...
12.9.2013 13:21 vložil Martin Vojtěch
Vypadá moc pěkně, hned bych si dal :-) Asi budu muset poprosit mamku, jestli by neupekla, než se vrátím z odpolední brigády :-)
12.9.2013 12:40 vložil Miroslav Franěk
Tu patku z toho štrůdlu do zlatava opečenou bych si dal!Micinko u nás v Jesnici u Rakovníka jsou "Štrůdlové slavnosti" ,21.září,soutěž o nejchutnější štrůdl začíná od 13 hodin,Soutěžící štrůdly nutno donést do jesenického muzea do 12. hodin.Myslím si že by si mohla i Ty presentovat se svým štrůdlem!
12.9.2013 11:40 vložil René Hlaváč
Kamile ale dáváš Micince zabrat :-))) za štrůdl 1***
12.9.2013 11:34 vložil Kamil Plíšek
Jardo komentář má u vedlejší fotky :-) Je předsedkyní, musí jít příkladem, v dobrém i zlém, sladkém i mastném, nedá se nic dělat :-) Ale máš pravdu, slaný štrůdl je lepší jak jablečný, mňam :-)
12.9.2013 09:04 vložil Jiří Janda
:-))
12.9.2013 08:57 vložil Jaroslav Vlosovský
Kamile a co sem nenapíšeš nic paní předsedkyni,jako že kdyby to bylo plněné masíčkem,tak by ti to od ní chutnalo,nebo tak něco...hi,hi,hi
12.9.2013 08:33 vložil Michael Brož
Štrůdl by nebyl? :o))) 1***
12.9.2013 08:07 vložil Lubomír Prokeš
No vidíš, zrovna se jím cpu!!!! 1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.