17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Černý daněk
Černý daněk
vloženo: 18.4.2016 21:33
autor: Jiří Netík

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

najväčší....
najväčší....
vloženo: 14.2.2019 11:35
autor: pali1

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

ja som ani nazaľahol....
ja som ani nazaľahol....
vloženo: 5.2.2020 12:29
autor: pali1

myslivecké umění

nové
nové
vloženo: 22.1.2015 19:08
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363083 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj svišť od Kaprunu

Svišť je uloven 19.8.2011 na stráni přehrady mooserboden nad městečkem Kaprun v Rakousku. Je uloven na 110 m ráže 222 rem. s radou průvodce mířit 4 cm pod slecho, což se mi zas tak nepovedlo a byl uloven na komoru, čímž ještě odešel cca 2 m a já měl to štěstí, že zatahoval do nory, kdy mu z ní vyčnívaly již pouze zadní běhy, dále už nemohl. Rada průvodce mířit 4 cm pod slecho je z důvodu toho, aby svišť měl touto ranou přestřelenu páteř a tím neodešel z nástřelu a nemohl nenávratně zmizet v noře.
vložil: Pavel Číp
vloženo: 23.8.2011 10:51
zobrazeno: 5015x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

1.6.2012 13:15 vložil Petr Rolinc
Lovu zdar Pavle!!! Jak sme zapijeli toho Slávkového srnca jsem si příběh poslechl a velmi rád si ho ještě mnohokrát poslechnu. Stejně jako "trojbodový" styl střelby Slávy :DDD
19.9.2011 20:16 vložil František Zapalač
Přeji Lovu zdar
24.8.2011 17:17 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar! 1*
24.8.2011 09:59 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar,Pavle! 22.8. jsem též lovil sviště blízko míst jako Ty,i po přesné komoře, kdy svišť , učinil metrový výskok ,tak zůstal na okraji své nory zhaslý .Zážitek z lovu sviště a alpské krajiny je úžasný(Střílel jsem s remingtonu 223 na vzd.180m.)
23.8.2011 18:07 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - pefektní zážitek, také mám několik svištu z Jižních Tyrol, je makačka dostat se včas do míst kde se loví, ale ten zážitek stojí za to.
23.8.2011 14:51 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar.Taky jsem to zažil,je to krásnej lov.
23.8.2011 14:28 vložil Pavel Číp
Lovu dík Terko, jo jo vydařila, byla to super akce, každý z nás ulovil, ale není to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadalo, někteří ulovili až na pátou ránu, protože nervozita a cíl o velikosti pěti koruny způsobil své.
23.8.2011 13:22 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar Pavlíku !!! Koukám že se pánská jízda vydařila!!!
23.8.2011 13:19 vložil Jan Kitzberger
Lovu zdar..!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.