17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní srnec
Životní srnec
vloženo: 12.8.2015 10:07
autor:

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Srnec k padesátce...
Srnec k padesátce...
vloženo: 28.6.2014 00:23
autor: František Mlčoch

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

tlačenice u slaniska
tlačenice u slaniska
vloženo: 21.1.2013 20:52
autor: Miroslav Milata

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363169 hlasování fotek (92 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Černá skládka v lese

Neznámí vandalové shodili odpad přímo na lesní cestu.Chtělo by to skryté fotopasti a fotografiemi tyto lotry usvědčit.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 24.7.2016 09:28
zobrazeno: 2204x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

26.7.2016 05:57 vložil Jaroslav Novotný
To máš pravdu,tenhle rozsudek je nutno vykonat bez jediného svědka,aby na tebe nemohl.Potom je to tvrzení proti tvrzení a nic ti nedokáže.
26.7.2016 01:27 vložil Karel Kolář
Chamraď nízká je to!!
25.7.2016 21:05 vložil Vladimír Koštejn
Jaroslave to jako jo.To by bylo dobrý.Dat těm co dělají bordel v přírodě pořádně přes dršku.Ale když mu jí dáte.Tak on na vás potom podá obvinění.Z napadení a ublížení na zdraví.A potom bude soud.A potom odnětí svobody.Potom by tam bylo hodně myslivců.Který by byli ve vězení.A seděli.A neseděli by na posedu.Nebo na kazatelně.V přírodě.÷)
25.7.2016 18:07 vložil Jaroslav Novotný
Vladimíre,tady žádná pokuta nepomůže.Jedině chytit při činu,rozbít mu hubu na mlachotu a táhni to uklidit.Nic jinýho na tyhle debily neplatí.Když mu dáš pokutu,tak to udělá za 2 dny znova jinde.
25.7.2016 11:34 vložil Štěpánka Hanousková
...jak to nejsou lidi, to jsou právě lidé co to dělají. Zvíře takový bordel nedělá. Nechápu to? V každém městě je sběrna odpadu a zdarma. Že se jim to chce vozit někam k lesu a riskovat, že je někdo uvidí.
24.7.2016 16:28 vložil marie stanikova
...dnes ochrana osobnosti a je potom špatný ten ,kdo žaloval..dnes jsme také uklidili z lesa menší odpad,,za to,že nám lesík vydal další borůvky..
24.7.2016 13:03 vložil Antonín Polách
Jenže v dnešní době se takové focení může obrátit vyšším postihem pro toho kdo to myslel dobře,než pro ty co bordel udělali.
24.7.2016 13:01 vložil Vladimír Grande
Okamžitě pověsit za koule. Jináč se nepoučí !!!
24.7.2016 12:57 vložil Vladimír Koštejn
Ty co dělají.Ten nepořádek v přírodě.By chtělo nafotit.Chytit.A dát jim taky pokutu.Ale takovou která bude z peněz co berou.Třeba z výplaty.Ze zaměstnání.Zjistit kde a u koho pracují.Ti co dělají v přírodě nepořádek.A s majiteli firmy to probrat.Ukázat mu fotky.Z podpory by to taky určitě šlo.Potom by ten nepořádek v přírodě nebyl.To by byla paráda.A čistá příroda.÷)
24.7.2016 10:14 vložil Jindřiška Padalíková
To nejsou lidi !!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.