17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

budúci kráľ...
budúci kráľ...
vloženo: 9.7.2019 12:50
autor: pali1

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362870 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Naháňka


Dne 21.11. proběhla v honitbě manželů Radilových naháňka na zvěř černou a zvěř škodící myslivosti. Po dvou lečích se ulovili 2 lončáci 9 selat a 1 liška. Chtěl bych znovu poděkovat hlavně honcům a jejich čtyřnohým svěřencům bez kterých by nebyl takový výřad. Lovu zdar
vložil: Měrka Roman
vloženo: 2.12.2015 17:46
zobrazeno: 6017x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

7.12.2015 22:26 vložil Jan Horáček
Jane K., moje komentáře nejsou záporné, ale často (ne vždy) kritické. Vyjadřuji se k tomu, co se mi nelíbí nebo k tomu, co je ve zcela zjevném rozporu s myslivostí a jejími pravidly. Otázka: Když nefotím, nemohu se snad vyjadřovat k fotkám druhých? Když nezpívám, nemohu se vyjadřovat k výkonu zpěváka? Když nejsem spisovatel, nemohu se vyjadřovat k výtvorům pisatelů? Atd.
7.12.2015 18:11 vložil pepa
Lovu zdar.Pěkný výřad.
7.12.2015 17:17 vložil Jan K.
Jane Horáčku nejsem si vědom,že bych při čtení vašich komentářů a nejen tohoto konkrétního se dozvěděl něco jiného než v 99 procentech záporných komentářů,nejspíš si v tom libujete nevím jestli to máte zapotřebí, přidejte nejprve nějakou fotku sám a potom můžete neustále kritizovat už sem chodím dlouho,ale fotku vaši sem nepostřehl!
7.12.2015 14:47 vložil Dindis
Lovu zdar!
6.12.2015 22:51 vložil Jan Horáček
Jane K. tvůj slaboduchý výlev vyplynul z toho, že nejsi schopen ani pochopit komentáře, které čteš. Kdyby ses uvolnil a vše pročítal v klidu a s rozmyslem, musel bys dojít k názoru že, slova Jana Horáčka jsou velice kladná. To "kdyby ..." je jen laskavý povzdech. Zachovávej chladnou mysl a bude ti líp.
6.12.2015 17:51 vložil Jan K.
Horáčku sám seš vatra,zrovna největšímu rejpalovi na tomto webu se neomlouvej sám fotku nepřidá,ale každýmu by radil, ten než spláchne hovno tak ho podrobí kritice :-) si z toho nic nedělej!
3.12.2015 05:45 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
2.12.2015 20:18 vložil Měrka Roman
ohně se rozhořívají, je to vidět na zadní vatře. Trochu jsem to uspěchal, omlouvám se. Lovu zdar
2.12.2015 19:03 vložil Jan Horáček
Dobrý výřad a pěkná fotka. A kdyby ještě ty vatry hořely... Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.