17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen z 13. ledna Křivoklát
Jelen z 13. ledna Křivoklát
vloženo: 22.2.2017 11:00
autor: Radim Pátek

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

srnec 2014
srnec 2014
vloženo: 23.5.2015 07:09
autor: Jiří Zoller

zvěř v přírodě

Daněk
Daněk
vloženo: 13.11.2016 08:53
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

rys
rys
vloženo: 6.2.2019 15:51
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

jeleň
jeleň
vloženo: 31.1.2015 14:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363159 hlasování fotek (82 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hon na drobnou MS Drop Božice - Borotice

Ve třech lečích uloveno celkem 167 zajíců a 62 kohoutů.
vložil: Mila Šebela
vloženo: 13.12.2015 16:43
zobrazeno: 6714x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

29.12.2015 21:18 vložil Robert Hůlka
paráda...1
14.12.2015 20:50 vložil petr jamný
Tak to je paráda.Lovu zdar.Jenom doufám že tu fotku nevymažou jako tu moji.
14.12.2015 19:20 vložil Jiří Šrom
Jo, bejvávalo to normální. Jsem rád, že jsem tu dobu zažil a zároveň velmi smutný, neboť za pár let to budou jen vzpomínky. Všem, kdo se zasloužili o takovýto počin velké : Lovu zdar!
14.12.2015 18:29 vložil Sláva Chaloupka
lovu zdar!!!!
14.12.2015 17:28 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
14.12.2015 11:06 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar! Dnes už fotka z říše snů!
14.12.2015 09:24 vložil Ellhenický Petr
Paráda,jak jsem reagoval na předchozí foto- pro většinu z nás jako z filmu pro pamětníky.
14.12.2015 06:14 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
13.12.2015 22:16 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Neuvěřitelné...
13.12.2015 19:20 vložil Pavel Procházka
Velké "LOVU ZDAR", je vidět, kdo se stará tak má. 1*****
13.12.2015 18:58 vložil jan zeman
lovu zdar a parádní práce :)
13.12.2015 18:30 vložil Mila Šebela
Kohouti jsou samozřejmě divocí. Jinak bych si ani nedovolil fotku zveřejnit...
13.12.2015 17:53 vložil Nožička Jiří
Lovu zdar!
13.12.2015 17:33 vložil Zuzka a Miloš
Parádní výřad! V 80letech to bylo celkem normální,ale dnes můžeme jen tiše závidět. Velké lovu zdar!
13.12.2015 17:07 vložil Jiří Lengyel,starší
Výřad jaký zde vidíme jednou za rok -Lovu zdar!
13.12.2015 17:02 vložil Vladimír Nedvěd
Jestli jsou kohouti divocí,tak to je velká paráda. přeji velké lovu zdar.+bod
13.12.2015 17:00 vložil Mila Šebela
Práci chlapů v tomto sdružení jsem tu popisoval zhruba před rokem. Jsem opravdu vděčný předsedovi a hospodáři, že mě zvou na hony do svojí honitby a já mohu alespoň částečně oplatit jejich pozvání jako trubač...
13.12.2015 16:45 vložil Mila Šebela
Ještě jsem opomenul dodat, že to bylo včera dne 12.12. 2015.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.