17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Včerejší srnec.
Včerejší srnec.
vloženo: 1.7.2013 08:56
autor: Stanislav Ticháček

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Letitá trofej (1924)
Letitá trofej (1924)
vloženo: 14.2.2020 09:20
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ...
PÁR MÝCH NOŽŮ...
vloženo: 13.11.2017 05:42
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Když jsem na náledí zlomil pažbu
Když jsem na náledí zlomil pažbu
vloženo: 24.2.2017 06:15
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363204 hlasování fotek (25 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dino - Slovácký pohár 2012

vložil: Jiří Háza
vloženo: 17.12.2012 17:02
zobrazeno: 1783x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

18.2.2013 22:16 vložil Míja
1***
17.2.2013 08:22 vložil Karel Krátký
krásnej pes jsem rád že jsou tady i příznivci tohoto plemene mám taky štěnně ast a doufám že se mi ho podaří vycvičit a bz a bzh jinak na pobarvené stopě mě pracoval už v 5 měcících a docela mu to šlo
19.12.2012 12:55 vložil Jiří Háza
Toto plemeno vřele doporučuju. Dbejte ovšem na naprostou důslednost při výchově a doporučuju od štěněte častý kontakt s ostatními psy. Rozhodně ho jiný pes nesmí napadnout... Kontakt na naši chovatelku je zde: http://blossomstaff.cz/cz/
19.12.2012 11:30 vložil roman suchý
supr, taky si chci pořídit am stafa, jen tak dál :-)
19.12.2012 09:30 vložil Jiří Háza
Akorát bych měl o něj v případě černé celkem strach, protože on si myslí, že je nejsilnější a asi by to s ním špatně dopadlo. Černou jsem s Dinem ještě nikdy neměl možnost dohledat, protože zatím nejsem myslivec a ani známí mě zatím nevolali na dohledání. Na černou prostě nemám zkušenost a v případě, že nebude zhaslá, nevím, jak by se Dino choval...
19.12.2012 01:53 vložil Jakub Pechlát
krásnej pes..začínaj se tu oběvovat čim dál častšji :-) myslim,že to jsou dobrý psi,hlavně na černou...
18.12.2012 23:14 vložil Masaj
Njn, češi jsou konzervy.Černá by mu asi voněla víc...:-)
18.12.2012 10:50 vložil Jiří Háza
Dobrý den, díky za kladné ohodnocení. Ty fotky jsou z lesních zkoušek, kde jsme dohledali za 3, ale ze všech 10ti disciplín jsme ten den bohužel nezvládli nahánění (sám dodnes nevím proč, ale je to prostě práce se zvířetem...). V neděli na barvářských zkouškách byla stopa velmi náročná, ale naštěstí jsme kus dohledali za 1. Je to můj první pes a navíc plemeno Americký stafordšírský terier, který je u nás vnímán všelijak, takže i tento výsledek považuju za osobní úspěch a především se toto plemeno snažím prezentovat jako fantastického lidského společníka, který je v dobrých rukou také schopen výcviku a složení zkoušek. Jiří Háza
18.12.2012 10:26 vložil Masaj
Krásnej pes...
17.12.2012 18:23 vložil David Jirgala
Jak jste dopadli?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.