17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dobrý srnec 97 bodů CIC
Dobrý srnec 97 bodů CIC
vloženo: 1.2.2013 09:41
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Starý pán
Starý pán
vloženo: 24.7.2015 13:22
autor: Alois Kneifel

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

...
...
vloženo: 5.3.2013 16:15
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761000 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362932 hlasování fotek (70 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

vrána černá

436 m, 308W, CZ 550
vložil: figi
vloženo: 16.12.2012 10:50
zobrazeno: 3776x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

17.12.2012 11:57 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
16.12.2012 20:31 vložil Miroslav Zmek
Figi dobrá ranka jen tak dál L&L zdar. [:-bd] _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
16.12.2012 18:57 vložil Skrofa
Lovu zdar, to musí být, jak hodit koš přes celé hřiště. ;-)
16.12.2012 14:48 vložil Kuba
Figi LOVU ZDAR. gratulace
16.12.2012 14:07 vložil Georg Hanke
Lovu zdar. Pěkné.
16.12.2012 14:05 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.
16.12.2012 12:52 vložil Jiri Krampera
Lovu Zdar! Je dobte ze jste zpatky! :-)
16.12.2012 12:04 vložil Martin Vojtěch
Předtím jsem si byl jistý na 200% ale teď už jsem si jistý na 1 000% :-) Nečekal jsem zde od Vás ještě nějaké další fotografie. každopádně jsem rá a doufám, že další přibudou!
16.12.2012 12:02 vložil Martin Vojtěch
Ta třistaosma je mi nějak hodně povědomá :-) Lovu zdar!
16.12.2012 12:01 vložil figi
Zbraň se na velké vzdálenosti nenastřeluje. Pro přesnou střelbu se to dělá jinak, zbraň se nastřelí velmi přesně na 100 m, a pak se ověří balistické tabulky pro velké vzdálenosti. Zjednodušeně - při lovu je velmi důležité naprosto přesně změřit vzdálenost ( což může být někdy obtížnější, než vlastní střelba ), pak vítr, který se musí dále přepočítat podle jeho směru, teplotu a tlak, a podle balistické tabulky se nastaví korekce. Chce to zkušenosti a hodně střílet, při lovu, zejména u lišek je nutné vše provést velmi rychle a naprosto přesně. Přenášení záměrné není o přesné střelbě, a zasáhnout tímto způsobem třeba vránu na 300 a více metrů je veliká náhoda.
16.12.2012 11:04 vložil jirka plánský
kde nastřelujete zbraň na takovou dálku?
16.12.2012 10:59 vložil Štefan
No možná sa dá a ja ju mám na tú vzdilenost sa míri 1 m. nad.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.