17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
vloženo: 30.9.2017 17:02
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

Ruja 2020
Ruja 2020
vloženo: 2.10.2020 06:25
autor: NH

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro rybáře
Pro rybáře
vloženo: 13.9.2015 13:10
autor: Karel Obrtál

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

 III.
III.
vloženo: 10.12.2019 17:03
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363169 hlasování fotek (92 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Pokračuji v odlovu l VTř

váha: 10 kg
věk: 1 let

Uloven dnes ve 20.00hodin,vzdálenost 140m,ráže 308win, Norma vulkán 11.7gr,zůstal v ohni
vložil: Milan Dejda
vloženo: 18.5.2026 21:51
zobrazeno: 6101x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

22.5.2026 07:11 vložil Rumcajs
Díky za upřesnění toho, co z fotky není patrné. Po doplnění informace o nesouměrnosti lodyh přiznávám dobrý průběrný odstřel. Ještě jednou: "Lovu zdar".
21.5.2026 16:29 vložil Milan Dejda
Tak sem nechtěl už psát,ale ještě kapku, srnečka sem měl obeznaného od konce února spolu s tím prvním letošním,chodili stále spolu a tak sem mohl přez 2 měsíce pozorovat a poznávat(na paličky nechodím náhodně,ale mám je řádně obeznané)u toho prvního nebylo o čem přemýšlet a u toho druhého jsem přestal váhat když sem ho slyšel frkat. Jinak levý parůžek má 7cm,pravý0 jen pučnici. V tomto úseku jsou dva ročci se špicemi do slechu tudíž nadějná omladina zůstane.
21.5.2026 08:45 vložil Rumcajs
Petře, co je u Milana v lokalitě, to jde snadno odvodit např. z fotky https://www.myslivost-lovectvi.cz/fotografie/trofeje:4/325383/ . A že tedy je co lovit v průběru I. VT srnčí zvěře. Vůbec proti Milanovi nic nemám. Z jeho fotogalerie je jasně patrné, že aktivitu i zásluhy o myslivost má. O tom žádná. Ale prostě s ročkem, který má nedokončené paroží v líčí, s délkou lodyh odhadem 7cm+, s vyvinutými růžemi, s váhou 10kg při ulovení v půlce května a s plně vyměněnou srstí, tak s tím problém mám. Je mi víc než jasné, že při lovu na 140m se lecos z toho nevidí, ale bylo by za mě přijatelnější si přečíst, že se Milan ustřelil, než číst, že to byl super záslužný odlov.
21.5.2026 06:46 vložil Petr Hruška
Lovu zdar Milane! Tentokrát po Normě ani známka. Jinak Ty přesně víš co máš v honitbě a jak nejlépe rozhodovat. Nenech si radit od nikoho, kdo neloví nebo nechodí na stejnou lokalitu.
19.5.2026 16:24 vložil Rumcajs
:D Milane, hlavně klid, ať ti ten jeden srneček a komentář není osudným. Mám své zkušenosti, zkušenosti o tom, jak ročci vypadají v květnu a jak v červnu. Doba lovu srnců od 1. května je špatně. O celoročním lovu srnců do dvou let věku ani nemluvě. Znám honitby, kde mají lov srnců interně povolený “až” od 1. června s má to hodně do sebe.
19.5.2026 15:07 vložil Milan Dejda
Rumcajs,jak by vypadal za 14 dní? Přibral by určitě aspoň 3kg,parůžky by měl min 10cm a všechny střečky co v sobě měl by vyfrkal.Zbytečný sou ty vaše řeči,né odstřel takovýchto srnečků,vy si to u vás dělejte jak se vám líbí,já budu lovit tak abych tu měl kapku slušné srnčí,domluvil sem. M.Dejda
19.5.2026 06:53 vložil Martin Šplíchal
Lovu zdar! Správný průběrný odstřel, u "čučků" není na co čekat!
18.5.2026 22:09 vložil Rumcajs
Sorry, ale za mě zbytečný odstřel srnce, co by za 14 dní vypal úplně jinak. Neznám kvalitu zvěře v honitbě ulovení a to je to jediné, co mě v komentáři drží zpátky. Lovu zdar.
18.5.2026 22:08 vložil Rumcajs
Sorry, ale za mě zbytečný odstřel srnce, co by za 14 dní vypal úplně jinak. Neznám kvalitu zvěře v honitbě ulovení a to je to jediné, co mě v komentáři drží zpátky. Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.