17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Prízrak z hmly
Prízrak z hmly
vloženo: 14.11.2017 21:46
autor: Miroslav Kandráč

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Lednový
Lednový
vloženo: 13.1.2018 18:43
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

Nahoře je to nejlepší.
Nahoře je to nejlepší.
vloženo: 7.3.2012 04:48
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363084 hlasování fotek (7 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zátiší pro Františka

Ořechová, pečená s láskou
vložil: Kamil Plíšek
vloženo: 11.9.2014 18:06
zobrazeno: 1830x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

13.9.2014 16:46 vložil René Hlaváč
A kafe od žida :-) Kamile to potěší za kamarády 1***
12.9.2014 21:25 vložil František Mlčoch
Pro mě osobně je zcela dostačující,že ji pekla hodná žena mého dobrého mysliveckého kamaráda!Zvláštní,že reagujete právě na tuto fotku,je tu dostatečné množství jiných,,které,jak píšete s Myslivostí nesouvisí..Pěkný večer.
12.9.2014 17:39 vložil Miroslav Franěk
Tob je to pravé ořechové Kamile!1***
12.9.2014 14:21 vložil Kamil Plíšek
Za prvé nic neomlouvám, pouze konstatuji a za druhé je to Váš názor, pane Strako, já mám na věc názor jiný. Poněkud Vám uniká smysl této fotografie, o bábovku tady přeci vůbec nejde. Tímto končím tuto neplodnou debatu a dál budu vkládat fotky dle vlastního uvážení. Nicméně vám děkuji za názor. Myslivosti zdar! KP
12.9.2014 13:58 vložil Štefan
No dobre Ladislav máš pravdu.
12.9.2014 13:11 vložil Ladislav Straka
Vážený pane Plíšku, dle mého názoru Vaše fotka nemá nic společného s myslivostí a omlouvat si to tím, že jste chtěl udělat někomu radost mi přijde zcestné! Mám spousty kamarádů, kteří se například rádi podívají na nahé ženské, ale nebudu jim je sem, na myslivecké stránky, přece cpát jen kvůli tomu, že bych jim udělal radost! Věřím, že Vámi udělaná bábovka je chutná, nicméně by se spíše hodila na nějaké stránky ohledně vaření, nemyslíte? Lovu Lesu zdar
12.9.2014 11:54 vložil Ladislav Straka
Vážený pane Štefane, pokud se na přidanou fotografii podívám, tak z ní nic "mysliveckého" nevidím! Vy ano?
12.9.2014 11:34 vložil Kamil Plíšek
Máte pánové Ladislave Strako a Jarku K. nějaké opravdové myslivecké přátele, kterým chcete fotečkou udělat radost? To je má odpověď na Vaši otázku. KP
12.9.2014 11:24 vložil Štefan
Dúfam že sa na to dobrý neurazí.
12.9.2014 11:15 vložil Štefan
Ja myslím že troška má je to venované dobrému myslivci Františkovi.
12.9.2014 08:32 vložil Ladislav Straka
Dobrý den pane Plíšku, mohu vědět co má tato Vámi vložená fotografie společného s myslivostí?
11.9.2014 21:36 vložil Vlasta Szokeová
1****
11.9.2014 18:20 vložil František Mlčoch
Díky Přátelé,moc pěkné....Lásky,přátel,pochopení a tolerance není nikdy dost.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.