17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
vloženo: 24.2.2012 01:46
autor: Ivan Hruška

úlovky (svět)

Medvěd z Azerbajdžánu
Medvěd z Azerbajdžánu
vloženo: 1.5.2016 08:23
autor: Radek

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Selátko
Selátko
vloženo: 3.5.2016 08:54
autor: Děda z lesa

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní naháňka na drahanské vrchovině


Ve dvou lečích se ulovilo 54 kusů černé zvěře a 3 lišky. Osobní bilance - 1 sele a 1 lončák. Děkuji organizátorům za příjemně strávený den! Lovu Zdar!
vložil: Josef Vymětal
vloženo: 7.1.2016 20:48
zobrazeno: 19805x
hodnocení: 41 hlasů



Komentáře:

21.12.2016 20:49 vložil petr jamný
Krásný výřad Lovu zdar.Jenom se divím že se neozval Hubert s poznámkou ,že některé bachyňky mohly být březí.
18.12.2016 15:45 vložil Jan Procházka
Zvěř se na výřad klade z leva do prava z pohledu střelců. Tudíž 4. a 5. řada by měla být na fotografii blíže k nám. Jinak velice pěkný výřad, Lovu Zdar!
15.12.2016 10:06 vložil Miroslav Zatloukal
Je to tak, zvěř se klade na výřad zprava - doleva.
13.12.2016 12:34 vložil Jiří Knotner
Lovu Zdar, v dobrém se ptám, zda zvěř ve 4. a 5. řadě nemá být na opačné straně (zprava doleva klademe zvěř) výřadu. Opakuji, nemám s tím osobní problém, ale spousta z vás vychvaluje foto, tak jak to tedy má být správně?
11.2.2016 15:17 vložil Rudolf Husák
Pěkná fotka s hezkou zasněženou krajinou a pozadím, se spoustou větví a důstojně uspořádaného výřadu.Hezky vybrané místo k ukončení naháňky a rozloučení se s honitbou,přeji Lovu zdar!
9.2.2016 23:58 vložil jiri rajs
Krásný výřad,s chvojím jste to nepřehnali,naopak je vidět,že jste tomu věnovali maximum,ale pro mě je těžké to spočítat ,tak pro příště každý desátý kus povytáhnout,platí !díky!
8.2.2016 21:54 vložil Petr Holman
Lovu zdar!
12.1.2016 21:36 vložil uprimnymyslivec
Pokud bylo dáno, to co bylo psáno, tak LOVU ZDAR. Poslední pocta ulovené zvěři, velký obdiv za kladný příklad mysliveckých tradic.
12.1.2016 00:32 vložil Jan Horáček
Josefe Vyskočile, s tím chvojím to nepřehnali. Naopak, dali si práci a vyznívá to velice důstojně.
9.1.2016 15:00 vložil Milan Kozubík
Lovu Zdar,pěkný výsledek.Kdyby takhle každý lovyl tak nebude černá takový problém.
9.1.2016 10:56 vložil Josef Vyskočil
Ukázkový výřad Lovu zdar akorát s tím chvojím jste to trošku přehnali
9.1.2016 07:59 vložil Jaroslav
nelibi se mi to
8.1.2016 20:23 vložil Miroslav Zigo
No nádhera,opravdu krásný lovecký zážitek.Gratulace k nádherným zážitkům.
8.1.2016 12:17 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
8.1.2016 07:46 vložil Vladimír Koštejn
1***
7.1.2016 22:00 vložil Jan Horáček
Dobrý výřad. Pěkný i na pohled. Jen ta čtvrtá řada selat měla začínat v popředí snímku. Též lišky. Určitě to musel být pěkný lovecký zážitek. Lovu zdar.
7.1.2016 21:04 vložil Tomáš Abrahámek
Není to náhodou v honitbě Bílý kříž Niva?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.