17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

úspěšný lov
úspěšný lov
vloženo: 8.1.2019 05:55
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
vloženo: 9.1.2014 14:07
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 24.5.2020 14:54
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362854 hlasování fotek (58 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Žebřík

Nový žebřík,
V sobotu jsme opět věnovali zvelebování honitby (LČR), dle plánu obnovy mysliveckých zařízení. Chtěl bych podotknout, že mám také potíže s kyčelním kloubem a páteři. Mezi „šprušlemi“ je rozteč 31 cm, a opěra pod nohy je přesně na pokrčené nohy při sezení max. 50 cm. Opěra pod nohy, je udělána tak, že jsou vodorovně dvě ráhýnka, po kterých se posunuje malý hranolek, který je na volno, tak aby se mohlo pohodlně vylézt nebo slézt z žebříku. Stejně tak „ohrádka na oporu při střílení je dělána, tak aby to vyhovovalo terénu, ve předu je níž, protože žebřík je ve svahu, tak, aby se dálo pohodlně mířit dolů, boční jsou výše, aby se pohodlně mohlo mířit nahoru.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 27.4.2014 03:55
zobrazeno: 5068x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

29.4.2014 03:10 vložil jirka hanys
Jděte do prdele:Nahoru se leze špatně a dolů ještě hůř.
28.4.2014 18:19 vložil pj
tahle je také dobře zhotovená,takže i bezpečná
28.4.2014 07:11 vložil Martin Šplíchal
Pěkný moc.
27.4.2014 22:05 vložil Zdeněk Šváb
Jirko. Koukl jsem na ní: je to jedna z dobrých, pohodlných a bezpečných variant. Musí dobře sloužit. Zdeněk
27.4.2014 20:40 vložil pj
dobře je to vidět na sedačce od pana Prokeše z 23.4.2012 18:51
27.4.2014 20:31 vložil pj
kdyby se daly opěrné tyče z druhé strany,nebyl by problém s něčím pod nohy,přelézání sedátka dost nepohodlné(můj názor)každý má zadobře to své
27.4.2014 18:30 vložil Zdeněk Šváb
Pěkná řemeslná práce. Jen ten posuvný hranolek mi "nesedí". Řešil bych to osazením sklápěcí fošny na pantech v přední části "ráhynek". Je o bezpečnost!!!
27.4.2014 10:36 vložil Lubomír Prokeš
Dobrá práce, dobře jsi to vymyslel!!! Pepo, vím o čem mluvíš,ty problémy mám taky. 1****
27.4.2014 10:14 vložil Miroslav Franěk
1***
27.4.2014 09:47 vložil Martin Vacek
Dobrá práce.Ten posuvný hranůlek chválím.Já ted chodil na posed který to má na pevno a to je hrůza se na něj dostat.
27.4.2014 09:40 vložil Zbyněk Oliva
1***
27.4.2014 04:20 vložil Jaroslav Vlosovský
Pepíku dobrá práce. Jenom se obávám o ten posuvný hranolek,aby se neztratil :-)))...1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.